Компанія ВОЛЯ стала офіційним спонсором національної дефлімпійської збірної команди на ХХІ Дефлімпій

Саме у Міжнародний день захисту дітей та у сьому річницю своєї діяльності Компанія ВОЛЯ стала офіційним спонсором національної дефлімпійської збірної команди України на ХХІ Дефлімпійських іграх, які пройдуть з 5 по 15 вересня в Тайвані, м. Тайпей.

Національний комітет спорту інвалідів України (далі – НКСІУ) та компанія ВОЛЯ у цьому році продовжили успішне партнерство, що було розпочато у 2008 році, коли компанія ВОЛЯ виступила офіційним спонсором Національної паралімпійської збірної з літніх видів спорту на XIII літніх Паралімпійських іграх у Пекіні та стала офіційним спонсором НКСІУ. 

Спортсмени-інваліди України, які неодноразово підкорювали найвищі спортивні п’єдестали світового спорту, долаючи на своєму шляху чимало перешкод, – яскравий приклад нездоланної сили людського духу та досягнення недосяжного. На думку світової спортивної спільноти та за оцінками міжнародних спортивних експертів, у розвитку спорту інвалідів наша країна займає стійку лідерську позицію. Про це свідчать потужні перемоги наших спортсменів з інвалідністю на найвищих спортивних світових форумах: це і минулорічна надзвичайна перемога української збірної команди з літніх видів спорту на ХІІІ літніх Паралімпійських іграх у Пекіні із сенсаційним здобутком нагород – 24 золотих, 18 срібних та 32 бронзових медалі та 4 світове місце за кількістю золотих нагород, попередні перемоги у зимовому паралімпійському Турині − 2006 (третя світова позиція) та потужній перемозі у Мельбурні-2005 на ХХ літніх Дефлімпійських іграх, де наша національна команда спортсменів з вадами слуху виборола перше місце у світі!

Президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Михайлович Сушкевич коментує: «Тайпей-2009 – це дуже серйозний екзамен, в якому візьмуть участь понад 4 000 спортсменів зі всього світу. Наразі право участі у ХХІ літніх Дефлімпійських іграх в Тайпеї від України здобули 148 спортсменів. До речі, українська дефлімпійська збірна команда візьме участь в 14-ти із 20-ти представлених у Тайпеї-2009 видів спорту: зараз до майбутніх змагань готуються збірні команди з футболу, волейболу, баскетболу, пляжного волейболу. Що стосується індивідуальних видів спорту, то в Іграх братимуть участь спортсмени з плавання, легкої атлетики, настільного тенісу, греко-римської та вільної боротьби, кульової стрільби, спортивного орієнтування. Також вперше візьмуть участь українці в таких видах спорту як: дзюдо, карате та тхеквондо. Звичайно, нелегко буде втримати першу світову позицію, завойовану у 2005 році в Мельбурн, адже увесь світ прискіпливо спостерігатиме за чемпіонами минулих, ХХ літніх Дефлімпійських ігор. Попереду у наших спортсменів серйозна підготовка – як фізична, так і моральна. І всі ми – вболівальники, представники Національного комітету спорту інвалідів України, представники Українського центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», Спортивної федерації глухих України та офіційний спонсор національної дефлімпійської збірної команди з літніх видів спорту та Національного комітету спорту інвалідів України − компанія ВОЛЯ, з підтримкою якої ми зможемо подолати все, – віримо в перемогу наших сильних духом спортсменів у Дефлімпіаді-2009. А також віримо і надіємось на те, що нечуючі спортсмени України, які будуть представляти державу на найвищому міжнародному рівні будуть насправді почуті українським суспільством, урядом, Парламентом».

Президент компанії ВОЛЯ Сергій Юлійович Бойко підкреслив: «Наша компанія надзвичайно пишається партнерством з українськими спортсменами з інвалідністю, які постійно засвідчують безмежність людських можливостей і нездоланну силу волі. Слоган нашої компанії – Я МОЖУ ВСЕ! – тому що для волі людини немає ніяких перешкод. Він перекликається з ідеєю спортивного руху людей з інвалідністю. Для нашої компанії бути спонсором дефлімпійської збірної – це ще одна нагода підтримати українських спортсменів, які гідно представлятимуть Україну на найвищому міжнародному рівні, і ще раз докажуть, що ми маємо найсильнішу волю до перемоги. Компанія ВОЛЯ вже звернулася до своїх абонентів для того, щоби разом підтримати наших спортсменів. Ми, як єдина команда, зробимо свій вклад у досягнення нашої дефлімпійської збірної команди на високому спортивному форумі у Тайвані».

За довідками звертатися:

Аліна Сігда,
керівник відділу PR компанії ВОЛЯ
Тел./факс: +38 (044) 207 70 92

info@volia.com
Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Наталія Гарач,
прес-секретар НКСІУ
Тел.: +38 (044) 289 43 30
Моб. тел.:+38 (093)771 10 64

media@paralympic.org.ua
Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Додаткова інформація:

Компанія ВОЛЯ є національним українським провайдером і надає комплекс сучасних телекомунікаційних послуг: кабельне цифрове телебачення, високошвидкісний доступ до Інтернету, відео-на-замовлення, голосовий зв’язок, а також послуги найбільшого в Україні дата-центра.

Як соціально відповідальна компанія, ВОЛЯ визначила проекти для людей з особливими потребами як пріоритетні. Нагадаємо, що у 2006 році Асоціація інвалідів-комп’ютерників («АіК») у співробітництві з компанією ВОЛЯ створила «Центр дистанційного навчання й консультування для інвалідів». На початку 2008 року компанія підтримала концепцію Інформаційного Агентства INVAK. INFO, розроблену тією ж Асоціацією.

У 2008 році ВОЛЯ стала офіційним спонсором Національної Паралімпійської збірної України.

На даний час майже 30 тисяч киян користуються послугою доступу до телепрограм на спеціальних умовах за рахунок власних коштів компанії. Серед них інваліди війни, інваліди I групи, інваліди II групи, діти-інваліди та інші соціально незахищені категорії.

Компанія на постійної основі допомагає благодійним фондам, які працюють з людьми з обмеженими можливостями, а також інтернатам для дітей з особливостями розвитку і дитячим будинкам.

Сьогодні Національний комітет спорту інвалідів України представляє Україну у міжнародному паралімпійському русі й виконує функції Національного паралімпійського комітету. За оцінками Міжнародного паралімпійського комітету та міжнародних спортивних федерацій, в Україні спорт інвалідів розвивається надзвичайно високими темпами. Цікаво, що стрімкий злет масового спорту інвалідів відбувся тоді, коли в Україні розпочала діяльність унікальна і поки що єдина у світі державна система управління фізичною культурою і спортом інвалідів. Так, 1993 року рішенням уряду України були створені Український центр із фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та 27 регіональних центрів «Інваспорту».

Спільна діяльність Національного комітету спорту інвалідів України і державної системи «Інваспорт» стала могутнім фактором розвитку фізичної культури і спорту інвалідів у нашій державі. Розгалужена інфраструктура фізичної культури і спорту інвалідів дає змогу залучити людей з фізичними вадами до активних занять фізичною культурою. Сьогодні в Україні діють 114 підрозділів регіональних центрів «Інваспорт» у містах і районах, 123 фізкультурно-спортивних клуби інвалідів, відкрито 27 дитячо-юнацьких спортивних шкіл інвалідів. Понад 52 000 інвалідів, близько 16 000 з яких – діти шкільного віку, відвідують фізкультурно-реабілітаційні групи та спортивні секції з 30 видів спорту. Щорічно в Україні проводяться понад 250 чемпіонатів, першостей та кубків із 19 видів спорту.

Україна в літніх Дефлімпійських іграх

У 1992 році було створено Спортивну федерацію глухих України (на сьогодні СФГУ об’єднує 25 регіональних осередків, членами яких є близько 2000 глухих спортсменів, тренерів та фахівців), котра входить до складу Національного комітету спорту інвалідів України. Того ж року її було прийнято до Міжнародного спортивного комітету глухих з правом участі у всіх міжнародних змаганнях, які проводяться під його егідою.

Вперше на міжнародній арені національна збірна дебютувала на XVII Всесвітніх літніх іграх глухих у 1993 році, що проходили в м. Софія (Болгарія). Їхнім здобутком стали 2 золоті (легка атлетика), 4 срібні (плавання – 1, настільний теніс – 1, легка атлетика – 2), а також 2 бронзові медалі (жіночий волейбол та вільна боротьба). У неофіційному загальнокомандному заліку українська збірна отримала 13 місце. Вже на XVIII Всесвітніх літніх іграх глухих у 1997 році в Копенгагені (Данія) українська громадськість раділа блискучим результатам українських спортсменів з вадами слуху. Їхні успіхи склали 5 золотих (легка атлетика – 4, чоловічий волейбол – 1), 10 срібних (легка атлетика – 4, плавання – 1, жіночий волейбол – 1, греко-римська боротьба – 1, спортивне орієнтування – 2, настільний теніс – 1), а також 5 бронзових медалей (легка атлетика – 3, боротьба – 2). Там же було встановлено 4 світових рекорди. У неофіційному загальнокомандному заліку українці зайняли 9 місце. У 2001 році в м. Рим (Італія) дефлімпійці з усього світу зібралися на ХІХ літніх Дефлімпійських іграх. Українські спортсмени з вадами слуху показали там найвищий результат за історію розвитку українських дефлімпійських видів спорту, здобувши 12 золотих, 12 срібних і 10 бронзових нагород, а також встановили 4 світових рекорди та посіли 4 загальнокомандне місце з 85 країн-учасниць.

У ХХ літних Дефлімпійських іграх, які пройшли з 5 по 16 січня 2005 року в австралійських містах Мельбурн і Баллараті наша держава була представлена 96 спортсменами серед 3500 спортсменів-учасників. Українські дефлімпійці виступили у 8 видах спорту (легка атлетика, спортивне орієнтування, жіночий та чоловічий волейбол, настільний теніс, плавання, боротьба греко-римська та вільна, пляжний волейбол та баскетбол) і вибороли 51 нагороду різного ґатунку, з них 20 золотих, 17 срібних і 14 бронзових медалей, встановили 4 рекорди світу. У неофіційному заліку дефлімпійська команда України посіла перше місце серед 85 країн-учасниць, випередивши команди з Росії, США і Китаю.

Найтитулованішою спортсменкою Дефлімпіади-2005 стала ЗВЕРИНСЬКА ІННА з Одещини: в змаганнях з легкої атлетики у її доробку 3 золоті та 2 срібні медалі. По три золоті медалі вибороли: ЛИТВИНЕНКО ГАННА з Києва (Аню назвали королевою вільного стилю у плаванні у Мельбурні – на дистанціях 200м вільним стилем, 100м вільним стилем та 50 м вільним стилем), ХОДАКОВ ОЛЕКСАНДР (Харківська обл. – плавання).

Найбільшу кількість медалей вибороли спортсмени м. Києва. Кияни завоювали 33 нагороди різного ґатунку, з них 15 золотих, по 9 срібних і 9 бронзових. На другому місці Харківська область, що записала у свій актив 17 медалей, з них 9 золотих, 6 срібних, 2 бронзові.

Стрімка динаміка українських перемог в двох Іграх:

Місце

Ігри

Кількість нагород

золото

срібло

бронза

Перше

ХХ Дефлімпійські ігри (2005)

20

17

14

Четверте

ХІХ Дефлімпійські ігри (2001)

12

12

10