Інтегрована зустріч – “В 90 життя тільки починається”

28 січня 2013 року «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва», в рамках реалізації проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму», в рамках програми «Місце зустрічі – Діалог», за підтримки Фонду «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє», було проведено інтегровану зустріч.

Мета зустрічі – створити можливість для спілкування учасників проекту між собою та з молоддю.

Також, приводом для зустрічі став Ювілей одного з учасників проекту, Качанівського Віталія Альбіновича якому напередодні виповнилося 90 років, Віталій Альбінович поділився з гостями секретами довголіття.

Привітати учасників зустрічі завітав відомий артист виконавець романсів Іщенко Руслан, який своїм чарівним співом підняв настрій та вселив заряд бадьорості присутнім. Разом з Русланом Іщенко всі учасники зустрічі дружньо співали знайомі ще з молодості пісні.

Загалом зустріч пройшла в теплій дружній обстановці, її учасники могли поспілкуватися один з одним, з молоддю, студентами «Університету Україна» розповісти їм про своє життя та послухати історії про буремне життя сучасної молоді.

[nggallery id=90]