Інформація про проект

З липня 2013 року Спілка громадських організацій інвалідів Києва (СГОК) розпочала реалізацію проекту «Забезпечення права на доступне середовище в місті Києві», за підтримки фонду World Jewish Relief.

Мета проекту – забезпечення незалежного соціального життя людей з інвалідністю завдяки створенню доступного середовища.

В рамках проекту проведено моніторинг доступності в 7-ми районах міста Києва.

За результатами моніторингу, консультаціями з експертами та людьми з інвалідністю було визначено найактуальніші місця для створення архітектурної доступності та побудовано або реконструйовано 13 об’єктів відповідно до потреб людей з інвалідністю (навчальні, медичні, реабілітаційні установи тощо).

Біля 66 тисяч людей з інвалідністю міста Києва та 175 560 громадян, що мають труднощі у пересуванні, отримали можливість безперешкодного доступу до об’єктів соціального призначення.

Нульова толерантність

Шановні друзі закликаємо Вас бути не байдужими до потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних категорій населення!

  • Якщо Ви бачите, що заклад є недоступний, вкажіть на це відповідальній особі.
  • Коли Ви бачите, що людині з інвалідністю відмовляють у наданні послуг, через факт інвалідності, виступіть з підтримкою людини з інвалідністю.
  • Якщо бачите, що людині важко потрапити чи вийти з приміщення, або подолати інший бар’єр, спитайте чи не потрібна допомога та якщо потрібна, то яка саме.

Інформаційна кампанія реалізується в рамках проекту «Забезпечення права на доступне середовище в м. Києві», за підтримки фонду World Jewish Relief, ТОВ «Торговий Дім «Технологія Трейд» та Ювелірного Салону «ТЮСО»