Онлайн-зустрічі для працівників центрів обслуговування платників Головного управління ДПС м. Києва

У рамках партнерства між «Спілкою громадських організацій людей з інвалідністю Києва» та ДПС у м. Києві, минулого тижня було проведено серію онлайн-зустрічей для працівників центрів обслуговування платників Головного управління ДПС столиці.

Впровадження універсального дизайну в державних установах та об’єктах громадського призначення стало основною темою обговорення під час заходів. (Онлайн-зустрічі проведено в рамках проекту «Впровадження інклюзивності та універсального дизайну в міський простір», що реалізується «Спілкою громадських організацій людей з інвалідністю міста Києва» за підтримки представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні).

Загалом протягом минулого тижня було проведено одинадцять онлайн-зустрічей.

Керівний склад столичної податкової у заходах представляв заступник начальника Вадим Дідок.

Директор Центру інклюзивного дизайну, президент «Спілки громадських організацій людей з інвалідністю Києва» Олександр Ворона розповів учасникам онлайн-зустрічей про можливості удосконалення процесу обслуговування різних верств населення, зокрема, у розрізі забезпечення доступності та інклюзивності надання послуг ДПС.

Особливу увагу Олександр Ворона звернув на створення архітектурно доступного простору для людей з інвалідністю. Поряд з тим, навів позитивні та негативні приклади, впровадження елементів універсального дизайну в об’єктах громадського призначення.

Фахівці центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у м. Києві виявили зацікавленість в актуальній інформації, а також отримали нові знання у сфері впровадження універсального дизайну.

Головне управління ДПС у м. Києві і надалі працюватиме над поліпшенням сервісу та забезпеченням безбар’єрного середовища для різних категорій громадян.

А «Спілка громадських організацій людей з інвалідністю Києва» і надалі буде допомагати столичним установам у впровадженні універсального дизайну та інклюзивності як в архітектурі будівель, так і у надаваних послугах.