Armin van Buuren: мрії збуваються!

Сміливі мрії народжують історію, сміливі мрійники її творять.
Олександр Ворона

В різдвяні свята мрії 3-х учасників проекту «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» зі «Скриньки мрій» здійснилися!
За підтримку проекту «Скринька мрій» та щиру, благодійну допомогу людям з особливими потребами Арміну Ван Бюрену було вручено подяку «Спілки громадських організацій інвалідів Києва».

Своїми враженнями та історіями Олександр, Оксана та Олена поділилися з нами.

Олександр та Оксана
З творчістю Арміна я познайомився ще 2003-му році, зовсім випадково, коли їхав в автомобілі зі своїм другом і у нього грав диск якоїсь електронної музики, яка мені дуже сподобалася. Я запитав у товариша, що це за музика, а він з непідробним подивом запитав, як я не можу знати Арміна Ван Бюрена. Відтоді я постійно стежу за творчістю Арміна, тим більше музика в стилі транс мені завжди подобалася. Моя дружина також захоплюється творчістю Арміна, слухала його музику ще до нашого знайомства. Мрія зустрітися з тим, хто дарує стільки позитивних емоції мільйонам слухачів по всьому світі, не полишала нас. Ми з нетерпінням кожного разу очікуємо, коли вийде його новий альбом, і в домашній аудіотеці Армін займає одне з найпочесніших місць. І не просто тому що він діджей і музичний продюсер № 1 в 2007, 2008, 2009, 2010, 2012 роках, а через те, що кожен його трек це витвір мистецтва, і скільки б інші діджеї не намагалися повторити успіх Армін Ван Бюрена, їм до нього дуже і дуже далеко.
Творчість Арміна – це щось непередаване, він здатний висмикнути тебе з повсякденного життя. Своєю музикою він малює, як художник фарбами, якісь абсолютно фантастичні образи, і звичайний сірий день раптом перетворюється на щось зовсім яскраве, світле і тепле.
Йшли роки – мрія залишалася мрією. Кожного разу, коли я слухав новий альбом, я уявляв як зустрінуся з ним, потисну руку і по-дружньому спитаю: «Як життя? Над чим зараз працюєш?» Побажаю натхнення та нових злетів в роботі.
Десь улітку я дізнався про Інтернет-проект, який реалізується «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва», «Скринька мрій». «Чому б не зробити крок назустріч своїй мрії?» – подумав я, разом з дружиною Оксаною ми заповнили анкету учасника проекту і відправили її до скриньки мрій.
…Наближалися новорічні свята, я був заклопотаний підготовкою до них, буденними справами. Раптом пролунав телефонний дзвінок. Це був Олександр Ворона, президент «Спілки громадських організацій інвалідів Києва». Він сказав: «Я знаю, що ти мрієш про зустріч з Арміном Ван Бюреном. Мрія ще не згасла?»
«Шуткуєте, – сказав я. – Уже майже 10 років я слухаю його музику. Це одна з найзаповітніших мрій мого життя!»
Олександр вислухав мене і додав: «Тоді будемо вважати, що подарунок на Різдво ти вже маєш».
«Що ви маєте на увазі?»
«Олександре, за декілька днів Армін прилітає до Києва, напередодні шоу «Armin Only Intense» ви з дружиною матимете можливість зустрітися та поспілкуватися з ним. Я впевнений, що вам буде про що поговорити».
«Це щось неймовірне!!! – вигукнув я. – Хіба таке буває?! Це реальність чи сон?»
«Так, реальність, – усміхнувся Олександр, – мрії здійснюються, якщо сильно цього бажати. Армін особисто підтвердив вашу зустріч. Тому готуй промову, чекатиму вас на місці зустрічі».
Знаючи, що в Арміна 25-го грудня день народження, я, звичайно, не міг прийти на зустріч без подарунку. Тому, зібравши все необхідне, ми відправилися назустріч мрії.
І ось ми вже за один крок. Знаєте, не неможливо передати відчуття, коли ти усвідомлюєш, що стоїш перед обличчям 10-річної мрії та зараз вона здійсниться. Один крок, одна хвилина, спалахи камер – я відкриваю очі і розумію, що назустріч до нас йде саме АРМІН ВАН БЮРЕН.
«Привіт, я Армін, – сказав він і протягнув руку, щоб привітатися. – Як справи? Як життя?»
«Тепер життя стало ще яскравішим, – відповів я. – Адже моя мрія здійснилася!»
«Дякую, що слухаєш мою музику, – сказав Армін. – Дуже приємно познайомитися з такими шанувальниками моєї творчості як ви».
Ми ще поговорили трохи про музику, я навіть висловив свою думку, що можна було б додати до деяких його треків, щоб вони були ще яскравішими.
«Дякую, я це врахую», – відповів Армін. Він виявився на рідкість легкою і веселою людиною, без найменшої тіні зіркової хвороби, і при спілкуванні я не відчував ніякого дискомфорту. Він абсолютно щиро зрадів моєму подарунку і без проблем залишив свій автограф, сфотографувався і запросив нас на його шоу «Armin Only Intense», що мало відбутися ввечері. Потім ми попрощалися, і наша зустріч закінчилася. Додому я їхав просто окрилений – збулася моя мрія: познайомитися з моїм кумиром. Ну а при думці, що ввечері і я піду ще й на шоу, мій настрій піднімався на небачені висоти.

Олена
Два роки тому я була на супершоу транс-музики «Asot 550 у Києві, на концерті було багато учасників, але одним з найбільш незабутніх став виступ Арміна ван Бюрена. Коли слухаєш наживо свої улюблені треки і знаєш, що зараз для тебе грає Армін, ти отримуєш незабутні емоції. Саме тоді народилася мрія познайомитися з Арміном ван Бюреном та особисто подякувати йому за чудову музику, яку він дарує мільйонам людей.
Протягом всього часу після того концерту я дивилася інформацію про наступний приїзд Арміна ван Бюрена в Україну з надією знову відвідати його концерт.
І ось воно, диво! Радісною новиною стало те, що першим містом, де буде представлена нова програма Armin Only Intense, став Київ. Я написала на сайті «Спілки громадських організацій інвалідів Києва», що дуже хотіла б побувати на цьому шоу, і жартома додала, що мрію познайомитися з Арміном. Відправила e-mail і з головою занурилася у передноворічну метушню.
Наближалися свята, і мені здавалося, що мій лист десь загубився серед сотень листів, що приходять в офіс СГОІК. Але яким сюрпризом для мене був дзвінок від Олександра Ворони – президента «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» та питання: «Ти ще хочеш відвідати Armin Only Intense?»
«Звичайно, так!» – відповіла я без найменшого зволікання.
«Є ще одна гарна новина, – зберігаючи інтригу, сказав Олександр, – твоя мрія здійсниться. Ти зможеш особисто зустрітися з Арміном напередодні шоу».
Зустріч проходила в готелі “Редіссон”, саме там на автограф-сесії змогли побачити свого кумира 50 прихильників Арміна, включаючи мене. Я підготувала для нього в подарунок картину ручної роботи «Українська ніч». З реакції Арміна було видно, що картина йому сподобалася. Він неймовірно приємний і позитивний у спілкуванні, і не дивно: тільки з таким добрим і чистим серцем можна писати настільки чудову музику.
Саме шоу було просто неймовірним, сцена вражала зміною образів, графіка малювала неймовірні картини, які супроводжувалися неповторною за позитивом музикою Арміна. Стан повного щастя і новорічної радості подарував Армін не тільки мені, але і тим, у кого була можливість насолодитися його музикою в той чудесний день. Мрії збуваються, треба вірити в них.
Особлива подяка колективу VIRUS Music і особисто Арміну ван Бюрену за здійснення мрії.
Дякуємо, що робите мрії реальністю!