Фестиваль Atlas оголошує благодійний збір та запрошує на найкращі вихідні

Через повномасштабне вторгнення росії в Україну, музичний фестиваль Atlas вже другий рік поспіль не пройде у звичному форматі. Проте, як і минулого року, організатори підготували ряд подій аби зібрати кошти для України. Так у фестивальників буде можливість придбати благодійний квиток, подивитись фільм у кінотеатрах, а також зануритись у фестивальну атмосферу в самому центрі Києва.
Цього року всі зібрані кошти будуть передані у Благодійний фонд «Твоя опора», який надає допомогу дітям із вродженими вадами серця, медзакладам, дитячим будинкам та інтернатам, прихисткам та постраждалим від війни в Україні.
Починаючи з 3 липня, на сайтах квиткових операторів можна придбати одноденний квиток з відкритою датою на фестиваль Atlas після перемоги. Всього таких квитків 500 штук за ціною 1000 грн. Будь-хто, хто придбає цей квиток зможе обрати на власний розсуд будь-який день фестивалю, коли той відбудеться у Києві. 100% від продажу квитків + сервісний збір буде передано на благодійність.
Також організатори фестивалю не змогли залишити фестивальників без уваги, тому 15 липня Atlas та торговельно-розважальний центр Gulliver проведуть найкращий вихідний: весь день у Gulliver будуть діяти знижки до 70%, на площі перед ТРЦ буде створена фан-зона, де на великому екрані буде можливість подивитись фільм “Найкращі вихідні”. Вхід на фан-зону вільний.