Плавання стало доступним

Новий плавальний сезон для дітей та молоді з інвалідністю, вихованців центру навчання плавання Деснянського району розпочався з приємного сюрпризу – школа стала доступною. Пандус було побудовано в рамках проекту «Забезпечення права на доступне середовище людей з особливими потребами», який реалізується «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» за підтримки фонду «World Jewish Relief».

Облаштування пандусу в Центрі навчання плаванню дозволить дітям та молоді з інвалідністю  Деснянського району відвідувати басейн та отримувати послуги з медичої реабілітації.

«Пандус в школі плавання – це вже 8-й соціально-значущий об’єкт в м. Києві, який став доступний у рамках проекту «Забезпечення права на доступне середовище людей з особливими потребами». В цьому році також буде побудовано ще 5 нових об’єктів» – розповідає президент СГОІК Олександр Ворона.

«Досягнення повного забезпечення рівних прав інвалідів та їх участі у соціальному житті – одне з основних завдань влади та суспільства. Ми повинні створити необхідні умови для  надання людям з особливими потребами медичної, соціальної, інтелектуальної та психологічної реабілітації, поліпшення їх життєвого рівня» – сказав т. в. о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.

«Ми протягом довгого періоду шукали басейн, де можна було б займатися. Але всі вони недоступні для інвалідного візка.  А зараз в школу стало так легко і просто зайти. Дякуємо Вам за можливість вільно плавати.» – ділиться враженнями мама юного плавця.