Благодійний крок компанії ESET-Ukraine на зустріч людям з інвалідністю

Для багатьох людей з функцiональними особливостями комп’ютер є найкращим другом, а Iнтернет основною домашньою розвагою. Саме пiд час перебування в Iнтернетi, бiльшiсть користувачiв ризикуе iнфiкувати своi комп’ютери рiзноманiтним шкiдливим ПЗ.

Тому керiвництво компанii ESET прийняло рiшення допомогти цим людям i забезпечити антивiрусним захистом iхнi комп’ютери. "У нас багато людей, якi бiльшу частину життя проводять за комп’ютером, зокрема в Iнтернетi. I як ми розумiемо, далеко не всi можуть дозволити собi придбати антивiрус, без захисту якого зараження ПК неминуче. Завдяки компанii ESET-Ukraine, ми подаруемо антивiрус ESET Smart Security, який захистить iх комп’ютери вiд кiберзагроз, – говорить Олександр Ворона, Президент Спiлки Громадських Органiзацiй Iнвалiдiв м. Киева, – ми радi, що з кожним роком все бiльше компанiй з абсолютно рiзних сфер дiяльностi бажають допомогти нашим органiзацiям".

"Таким людям особливо необхiдна допомога суспiльства та держави, ми дуже радi, що нам вдалося зробити такий подарунок. Адже серед цих людей також е геймери, програмiсти i просто користувачi, якi бiльшу частину часу проводять за комп’ютером, впевнений, нашi антивiруси зможуть надiйно захистити iхнi комп’ютер", – зазначив Олексiй Герасимчук, виконавчий директор ESET-Ukraine.