«BRUTTO» – звучить круто

27 грудня в рамках проекту «Білет до мрії» активісти «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» мали можливість відвідати перший у Києві концерт групи BRUTTO на чолі з незмінним Сергієм Міхалком. А мрія, що здавалася на перший погляд не здійсненною, за одну мить стала реальністю.
З перших ноток було зрозуміло, що новизна дуже відчутна в репертуарі новоспеченої групи BRUTTO, а перший альбом Underdog вже встиг полюбитися багатьом. Нові кліпи, створені талановитим режисером та солістом групи – Дмитром Козловським (він же Топор) з перших кадрів приваблюють і наштовхують на роздуми про сенс буття. Бунтівний дух та темпераментна музика заводили публіку все більше і більше. Якщо чесно, тяжко було сидіти спокійно в такому потоці енергії, хотілося співати і танцювати разом з групою, викрикувати кричали на кшталт цієї: Запам’ятати легко, забути не просто, кров з молотком BRUTTO ностра!!!
От і ми, незважаючи на свої особливості, співали, танцювали та підстрибували під ритми нових, але вже улюблених пісень. Ми підспівували в один голос із залом композиції, що звучали і об’єднували зал єдиною ідеєю свободи.
Непомітно концерт наближався до завершення. Йти зовсім не хотілося, здавалось, час промчався, як одна мить… Публіка кричала «Ще! Ще!» Сергій за традицією представив учасників групи і для дуже теплого прощання зі своїми фанатами було обрано пісню «Воины света», що вже встигла стати гімном Євромайдана! З перших акордів пісні зал один за одним почав наповнюватися вогниками. Напевно, не було нікого в залі, хто б не підспівував би з групою «Воины света», а тисячі вогників, що світилися над головами, уособлювали вогняні серця кожного, хто прийшов на концерт.
Відлунали останні акорди і зал почав розходитися, наспівуючи пісні з нового альбому, що вже полюбилися, проте для нас концерт ще не закінчився…
Ми вже почали потихеньку збиратися додому, коли до нас підійшов Олександр Ворона, президент «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» і з посмішкою сказав: «Не поспішайте, вас дехто чекає за кулісами.» Це відчуття не передати словами! Від новини, що через кілька хвилин ми зустрінемося з Сергієм Міхалком, Віталієм Гурковим (Огурец) та Дмитром Козловським (Топор) перехопило подих. Це був неймовірний сюрприз та найкращий подарунок на Новий Рік для нас.
Ідучи за куліси, ми думали: «Про що будемо говорити? Про що питати?» Емоції били через край. І ось вона, довгоочікувана зустріч. «Як справи?» – спитали у нас музиканти – «Сподобався концерт?» Ще б пак, відповіли ми, концерт просто Бомба. «Воины Света», «Гири», «Будь смелым» – це просто хіти. Дякуємо за те. Що створюєте музику, яка несе ідею та об’єднує».
Ми ще проговорили про нові пісні, запитали, як хлопцям Київ, подякували за творчість, потиснули руки на прощання і, побажавши одне одному бути сильними, відправились по домівках. По дорозі додому, розглядаючи автографи та читаючи побажання, ми думали про минулий день і про те, що мрії все ж збуваються, якими б нездійсненними вони не здавались.
Особлива подяка: Генеральному директору компанії VIRUS Music – Дмитру Феліксову, керівництву і всій команді STEREO PLAZA і, звичайно ж, Сергію Міхалку, Віталію Гурковому та Дмитру Козловському, а також всій групі BRUTTO за здійснення мрії. Дякуємо, що перетворюєте мрії на реальність!