Брюссель в Києві: меланхолія Вакарчука та драйв Бабкіна

27 квітня в концерт-холі Stereo Plaza відбувся додатковий концерт нового проекту Святослава Вакарчука “Брюссель” в рамках його першого турне. У залі був справжній аншлаг, всі квитки розлетілися за лічені дні. Члени «Спілки громадських організацій інвалідів Києва», в рамках проекту «Світ без обмежень»,  можливість відвідати цей драйвовий концерт.

Почавши концерт з англомовної пісні “Come to me baby”, Вакарчук вирішив передати сольну естафету Сергію Бабкіну, голос якого на студійник ми чули лише на бек-вокалі і в сольній пісні “Зелений чай”. Виявляється, спеціально для свого туру музиканти написали з десяток нових пісень, у шести з яких в ролі вокаліста виступає не Святослав, а екс-учасник групи 5’nizza – Сергій Бабкін.

Найбільш вразила публіку нова лірична композиція колективу з соло Бабкіна під назвою “Пробач мені”. Уже з другого приспіву зал дружно підспівував солісту, а Святослав тим часом насолоджувався його улюбленими “піснями без слів” – вокалізами на підспівки.

Пісні у виконанні Сергія істотно відрізняються від композицій, що увійшли до дебютного альбому групи. У порівнянні з меланхолією Вакарчука, більшість з них звучать в стилі пісні “Адреналін”, тобто в мажорних тонах і з драйвовим настроєм.

Також до свого плейлисту, правда, поки в записах з концертів, можна додати ще одну композицію, яка, без сумніву, стане справжнім хітом “Брюссель”. Це підривна пісня “Стіна”, в якій голоси Вакарчука і Бабкіна дуже гармонійно поєднуються. Та й взагалі, хочеться відзначити, що на живому концерті Сергій у сольних піснях Вакарчука виходить за рамки бек-вокалу, і, головне, таке виконання звучить ще краще, ніж на студійних записах.

Гармонію дуету двох вокалістів добре супроводжували технічно – звук всіх інструментів і голоси музикантів звучали на рівні, близькому до ідеального.

[nggallery id=60]

Закінчивши свій виступ, колектив “Брюссель” ще тричі виходив на сцену, оскільки публіка скандувала “Біс” і навіть не думала покидати свої місця в залі.

Особлива подяка: Святославу Вакарчуку, дирекції та  працівникам концерт-хола Stereo Plaza за  підтримку проектів  та діяльності Спілки.

За матеріалами: tochka.net