День Матері

«Спілка громадських організацій інвалідів Києва» 14 травня  організувала захід до дня Матері. Святкування відбулося в приміщенні Відкритого міжнародного університеті розвитку людини «Україна». Ціль заходу підтримати мам які виховують дітей з особливими потребами.

Жінка-мати  – лаконічно, але водночас так багато. У всіх підсвідомо живе довіра до неї, ми знаємо, що мати не відвернеться від своєї дитини, її любов сильніша за буденні образи. Ніхто так, як вона, не здатен відчути і зрозуміти душу своєї дитини. Її серце щемить, коли дитині погано, вона співпереживає з нею, уміє поспівчувати, щиро та радісно розділяє успіхи, вірить у своє дитя.
«Спілка громадських організацій інвалідів Києва» 14 травня  організувала захід до дня Матері для мам які виховують дітей з особливими потребами. Святкування відбулося в приміщенні Відкритого міжнародного університеті розвитку людини «Україна». Ціль заходу підтримати мам які виховують дітей з особливими потребами. Ми розуміємо, що на долі такої матері випадає немало перешкод, труднощів, психологічний тиск, здивування оточуючих, стереотипна реакція, що виховання дитини з особливостями призводить до «поховання» власного життя. Але це насправді не так, такими заходами ми хочемо показати що будь які діти є сонячними променями життя кожної мами. Усмішки, любов, тепло у всіх дітей незважаючи ні на що однакові.
Сюрпризом для мам які завітали на святковий коцерт було те, що його підготували діти за підтримки студентського самоврядування «Університету Україна» вони співали, пісні, танцювали, читали вірші. Дітки прагнули висловити подяку своїм мамам за їх любов та турботу. Від щирого серця бажаємо матерям які виховують дітей з особливими потребами здоров’я, сили, та довгих років життя.
Від імені Спілки хочемо висловити щиру подяку друзям які підтримали святкування дня Матері, а саме:
– Мережі магазинів «КОСМО»
– Компанії «Крафт Фудз Україна».
Нехай Бог віддячить Вам сторицею шановні друзі за відкрите серце і можливість дарувати свято.