Для Всіх, хто вірить…

У вівторок (16.11.2010) до Києва завітали мандрівники Йенс та Тео. Особливість цих хлопців полягає в тому, що Йенс – людина з важкою формою ДЦП від народження. Він не може писати, говорити, ходити. Тео – це його друг і лікар. Разом Вони подорожують Світом, показуючи всім, що в житті багато чого можливо досягти, не зважаючи на будь-які обмеження, навіть такі як ДЦП. 

Ця акція стала вже відомою в багатьох країнах світу. Разом Вони об’їхали півсвіту, де в кожному місті, завдяки Ротарі клубам і всім небайдужим, зустрічалися з молоддю і розповідали про свої пригоди. Крім того Вони зняли фільм про цю мандрівку, який демонстрували в Києві під час зустрічі 16.11.2010.  Тепла зустріч з Йенсом і Тео пройшла в Університеті  «Україна»,  молодь з особливими потребами, студенти, працівники соціальної сфери та інші  бажаючі  могли особисто побачили та поспілкуватися з хлопцями яких не лякали перешкоди недоступного Марокко та Африки,  бар’єрні міста СНГ, їхня мета показати всім людям з особливими потребами які занепадають духом, що  навіть з важкими вадами можна  бути щасливим і  здійснювати навіть такі мрії які на перший погляд здаються нездійсненними.
Зустріч організовувалася Ротаракт Клубом «Київ-Центр» та Спілкою громадських організацій інвалідів міста Києва за підтримки «Відкритого міжнародного університету розвитку людини Україна»  в рамках проекту «Право на самостійне життя людей з особливими потребами, позитивний досвід»

 Фото Володимира Тарасова (Укрінформ)