Екскурсія в дельфінарій “Немо”

  У рамках реалізації проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» була проведена екскурсія до дельфінарію «Немо».

25

    Учасниця проекту – пані Ганна – розповідає про враження:

Дуже давно мріяла потрапити в дельфінарій. Часто спостерігала по телевізору за незвичайним шоу дельфінів – прекрасних морських тварин. На жаль, нам – молоді, якій за 70 – важко пересуватись по місту. Та що там по місту! Часто ледь вистачає сил, щоб дійти до найближчого магазину, що вже говорити про поїздку в інший район Києва.

   В рамках проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» ми мали можливість потрапити в чудове місце – дельфінарій «Немо». До того ж, організаторами було вирішено всі транспортні та інші питання щодо нашої поїздки до дельфінарію.

   Це були незвичайні відчуття. А від шалених стрибків цих надзвичайно розумних друзів людини – дельфінів – просто перехоплювало подих. Я бачила таке по телевізору і завжди мріяла побувати на таких шоу, побачити дельфінів на власні очі. Дякуючи проекту, моя мрія здійснилася. – додає пані Ганна. А ось, що говорить пан Олександр (88 років):

З тих пір, коли я мав можливість бувати в дельфінарії, минуло багато часу. Я пам’ятаю, як з сім’єю ходили дивитися виступи дельфінів. Пам’ятаю, як ми спостерігали за величчю і акробатичною майстерністю цих створінь, як захоплено спостерігали за тим, як в черговий раз дельфіни виринали з глибини і високо підстрибували над водою.      Стільки часу минуло… Під час цієї вистави мені здавалося, що я повернувся в минуле. Перед очима знов пролітали дельфіни, летіли бризки води… На хвилину здалося, що поряд сидять дружина та діти, а я – все той молодий батько. Життя прекрасне…

Дякую проекту за можливість відчути себе молодим. Дякую за турботу.