Фантастика на Олімпійському! Red Hot Chili Peppers відіграли в Києві!

25 липня на НСК Олімпійський пройшов концерт легендарної американської рок-групи Red Hot Chili Peppers. RHCP виступили в рамках світового турне на підтримку свого останнього альбому I’m with You. Учасники проекту «Давай здійснимо мрію разом», який реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва», мали можливість відвідати цей запальний концерт.

Концерт став першим виступом рокерів в Україні. Унікальності концерту додавало й те, що він пройшов вперше, після реконструкції головної арени минулого чемпіонату європи по футболу, – на НСК Олімпійському. Тисячі шанувальників зібралися цього вечора, щоб послухати наживо настільки довгоочікуваних в Україні музикантів. Атмосфера на стадіоні була неймовірна!

На розігріві у “Перців” відіграли молода британська інді-рок-група The Vaccines, а також їх співвітчизники – рок-група Kasabian. За реакцією публіки було видно, що ці групи в Україні чекали не менше, ніж хедлайнерів.

Почавши свій виступ, Red Hot Chili Peppers на сцену вийшли під сингл Monarchy of Roses. RHCP порадували українців як старими добрими хітами, так і композиціями зі свого останнього альбому I’m with You. Кожна композиція “Перців” сприймалася публікою на ура. У перервах між піснями, гітаристи радували всіх присутніх майстерністю віртуозної гри на гітарі. З особливим захопленням публікою були зустрінуті такі популярні пісні групи, як Otherside, Can’t Stop, Californication, By the Way.

Під Meet Me at the Corner і Under the Bridge стадіон перетворився вогнями від запальничок і мобільних телефонів, виглядало це приголомшливо!

На біс музиканти вийшли в футболках київського “Динамо”, що стало великою несподіванкою для публіки. При цьому басист Флі на сцену вийшов на руках під гучні оплески і захоплені вигуки фанатів. Відігравши ще п’ять пісень, музиканти завершили свій виступ залишивши в серцях своїх українських фанів незабутні емоції і враження про минулий концерті.

[nggallery id=68]