Фінський рок від Rasmus захопив Київ

26 червня 2012 відбувся концерт популярної фінської рок-групи The Rasmus, захід проходив у приміщенні концертного клубу Stereo Plaza. Враження залишилися просто чудові – звук, освітлення, настрій залу, все було на висоті. Нам пощастило спостерігати це дійство з висоти VIP-ярусу клубу, навіть тут практично ніхто не сидів, не дивлячись на деяку кількість вільних місць на VIP-диванчиках.

Народ просто радів, почувши знайомі акорди улюблених композицій, практично всі танцювали і веселилися, кричали і підтримували улюблених музикантів. Але те, що творилося в фан-зоні клубу важко описати або підібрати відповідні слова, щоб висловити настрої і емоції людей. На нижньому ярусі біля сцени відбувалося щось неймовірне. Люди просто «відривалися»! Це було море, яке рухалося, кричало і хвилювалося в такт музиці, сотні рук, що світяться екранами телефонів і хвилі радості і захоплення, які розходяться в різні боки!

Музиканти чесно, з викладенням на всі 101 відсоток, відпрацювали концерт, напевно, завдяки підтримці фанатів. Дуже яскравим і смішним моментом виступу було виконання пісні «Тепер я Чебурашка…» з фінським акцентом і повною відсутністю розуміння сенсу цієї пісні. Півтори години концерту пролетіли непомітно і залишили вібруюче відчуття радості в груді.

Дуже порадувало відношення персоналу і бажання допомагати. Не дивлячись на те, що довелося заносити 2 чоловік на колясках на другий поверх, міцні хлопці з охорони, покірливо і з посмішками, здійснили цей захід і навіть запропонували поставити додатковий столик для більшого комфорту.

Підводячи підсумок походу на концерт, однозначно скажемо, що все було чудово! Особлива вдячність: Івент-компанії «BonapАrt», керівництву та персоналу концерт-холу Stereo Plaza за підтримку.

[nggallery id=67]