Forum One Ukraine – важливий крок до мрії про європейське суспільство

30 квітня в рамках проекту “Квиток до мрії” за підтримки Virgin Group та компаниї Olerom Consulting керівники та лідери «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» мали можливість відвідати перший в Україні бізнес-форум світового рівня – Forum One Ukraine за участю сера Річарда Бренсона. За підтримку проекту представники «Спілки» вручити серу Річарду подяку від «СГОІК».

Forum One Ukraine – безпрецедентна для нашої держави бізнес-подія. І можливість відвідування цього форуму не тільки бізнесменами, а і громадськими діячами свідчить: в Україні дійсно починає запускатися маховик європеїзації суспільства. Адже в усьому Західному світі кооперація громадського сектору та бізнесу давно стала звичною справою. І якщо ця тенденція нарешті з’явилася в Україні, це дає надію на нові проекти для покращення рівня життя громадян – зокрема і тих, хто має інвалідність. Саме тому присутність керівників і активістів «Спілки» на Forum One Ukraine стала знаковою: хочеться вірити, що нарешті бізнесмени і в нашій країни будуть більше співпрацювати з НГО.
Представникам «Спілки» пощастило познайомитися з чудовими спікерами Форуму – Беном Сандерсом та Габором Джорджем Бертом. Перший – невтомний дослідник меж можливостей людини, який підкорив обидва Полюси та власним прикладом надихає кинути собі виклик… і перемогти. Другий – науковець, фінансовий гуру та видатний оптимізатор, фахівець із інновацій.
Ще одним приємним сюрпризом стало особисте знайомство з сером Річардом Бренсоном – VIP-спікером Forum One Ukraine, геніальним підприємцем і знаменитим меценатом.
Приємно відмітити, що всі ці видатні люди підтримують ідею кооперації бізнесу та НГО та з ентузіазмом ставляться до того, що в Україні громадські організації мають що запропонувати для впровадження цікавих і корисних суспільству проектів.
Учасники Форуму теж охоче діляться враженнями.
Олександр Ворона, президент «Спілки громадських організацій інвалідів Києва»:
«Місія “СГОІК” – це створення інклюзивного суспільства. Наша діяльність спрямована на координацію ефективної взаємодії громадських організацій для людей з інвалідністю. Для нас є надзвичайно важливим виховання нової генерації керівників, які мислять по-іншому, мислять глобально, мислять для людства. Керівників, які готові працювати в напрямку переходу від споживацької, очікувальної позиції керівника до активної, проектної.
Участь у Forum One Ukraine та особисте спілкування з Річардом Бренсоном, Габором Джорджем Бертом, Беном Сандерсом – це унікальний досвід, про який мріють багато людей планети. Ми дуже цінуємо їхні поради, які обов’язково будемо застосовувати у нашій роботі».

Юлія Сащук, віце-президент із зовнішньої політики Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії»:
«Я дуже довго чекала на цю подію, хотіла дізнатися з перших вуст про те, як успішні люди підкорювали свої вершини, як вони використовували свої знання і прагнення. І мої сподівання справдилися. Я отримала практичні життєві поради з досвіду видатних людей. Головний меседж цієї події для мене – в тому, що в будь-яких, навіть кризових, умовах необхідно розраховувати на ті ресурси, які ти маєш, для досягнення якомога більшого результату. Адже саме криза є чудовим часом для виникнення нових ідей і пошуку неходжених шляхів. Кілька почутих ідей я обов’язково впроваджу в діяльності громадської організації, до якої я належу».

Вікторія Скрипник


Щиро дякуємо за чудову можливість отримати новий досвід і натхнення компаніям Virgin Group та Olerom Consulting.