Герої спортивного року 2008

2008 рік у спортивному житті України позначився численними успіхами вітчизнянних спортсменів. Загалом за минулий рік українські спортсмени здобули 292 медалі: 89 – золотих, 82 -срібних, 121 – бронзова. Надиво плідними були виступи української збірної в  Пекіні, не кажучи вже про приголомшливі успіхи наших паралімпійців, з яких кожен четвертий привіз додому медаль. Третя щорічна церемонія нагородження видатних діячів спорту в Україні вшанувала досягнення діячів спорту.

 Так, у номінації "Команда року" премогла жіноча збірна  України з фехтування на шаблях: Ольга ХАРЛАН, Олена ХОМРОВА, Галина ПУНДИК та Ольга ЖОВНІР. Їхню феєричну перемогу з рахунком 45:44, сподіваюся, пам"ятає вся Україна. 

       Найкращим спортсменом року визнали  Василя ЛОМАЧЕНКА – чемпіона ігор ХХІХ Олімпіади 2008 року, чемпіона Європи з боксу, найкращого спортсмена року за версією Національного олімпійського комітету України.

      В номінації "Найкраща спортсменка року" першість отримала Інна ОСИПЕНКОРАДОМСЬКА, що виборола олімпійське золото у веслуванні на байдарці, випередивши суперницю лише на чотири тисячні секунди.

      "Сильним духом" цьогоріч було названо паралімпійця Андрія КАЛИНУ. Саме цей спортсмен, до речі,  став першим в історії україського паралімпізму  на Паралімпіаді перевершив норматив майстра спорту України серед олімпійців. Citius, altius, fortius" 

     Чимало інших спортсменів, тренерів та діячів спорту стали лауреатами та переможцями цьогорічної церемонії "Герої спортивного року". Усіх, кого справедливо можна назвати гордістю нашої країни, привітали представники влади та зірки вітчизяної естради. 

http://h.ua/story/177482/

Медалі з Пекіну