Gorod Solntsa – концерт в Центрі Професійної Реабілітації Інвалідів

ВЦПРІ

Gorod Solntsa – концерт в Центрі Професійної Реабілітації Інвалідів
Інвалід – які у вас асоціації з цим словом? Зараз говорити інвалід не «модно», прийнято вживати політкоректне «люди з особливими потребами». Але як не міняй, як не крути, жити від цього не легше. А чи знаєте ви, що в Україні більше двох мільйонів інвалідів? Напевно, ви почухаєте потилицю і скажете, що ми взагалі вимираюча нація, і матимете рацію. Але мало того що українців з кожним днем стає все менше, кількість інвалідів з тих що залишилися стала більше. Така сумна

 

Ви махнете рукою «я плачу податки, держава хай розбирається», і, напевно, знову матимете рацію.

Не далеко від Києва знаходиться Всеукраїнський Центр Професійної Реабілітації Інвалідів. Суть роботи цього закладу – дати людині можливість почати повноцінне, на скільки це можливо, життя. Центр знаходиться в лісі, декілька місяців в «однорідному» середовищі дають можливість абстрагуватися від «зовнішніх» проблем. Соціальний, медичний, психологічний супровід. Повірити в себе, дати нову професію, адаптуватися в суспільстві. Декілька місяців на повному державному забезпеченні. Тут інвалід не тягар чи баласт, а відвертатись від його проблем вважається неприпустимим.

Саме тут при підтримці Київського Рок Клубу був організований невеликий концерт присвячений 8-му березня. Виступала сама сонячна група Києва – «Gorod Solntsa». Концерт підтвердив ще раз те, що музика – універсальна мова спілкування, для розмови якою достатньо мати слух і відкрите серце.

Меньников Данило:
«Концерт вийшов дуже щирим. В київських клубах рідко зустрінеш таку увагу зі сторони слухача. Треба було дуже старатись. Такі концерти потрібні, тут не йде мова про імідж, формат, саунд та іншим новомодні поняття, тут все по-чесному»

Замість реклами:
можливо ви знаєте кому буде цікава інформація про цей центр, якщо ви знаєте інваліда – розкажіть йому про те що прочитали, дайте контакти, для вас це дрібничка, та можливо це переверне його життя.

Всі питання як потрапити у ВЦПРІ можна задати по телефону:
8(04496)4-00-10