Гурт «Ляпіс Трубецькой» підтримав проект «Квиток до мрії»

У червні учасникам проекту «Квиток до мрії», який реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва», пощастило побувати на концерті улюбленої групи “Ляпіс Трубецькой”.
Як це було – діляться враженнями Ірина та Олександра.

«Нас вразила кількість глядачів, але це не дивно, адже виступав сам “Ляпіс Трубецькой”. Вечір з самого початку обіцяв бути незабутнім. Справжнім сюрпризом для нас, щирих шанувальників групи “Ляпіс Трубецькой”, була новина від Олександра Ворони, президента «Спілки громадських організацій інвалідів Києва». На нас чекало особисте знайомство з солістами групи – Сергієм Михалком і Павлом Булатниковим. Від передчуття зустрічі серце стало битися ще швидше…
IMG_5568
І ось ми вже заходимо в закулісся, назустріч нам іде Сергій, з чарівною посмішкою каже:
«Привіт, друзі. Як справи? Як настрій?»
«Круто! – відповідаємо ми. – Спасибі, що погодилися зустрітися».
«Це вам спасибі, що вистачає енергії та позитиву відвідувати наші концерти», – відповів Сергій.
«Дякую, що даруєте нам гарний настрій і неймовірний заряд енергії. Ми стараємося», – приєднався до розмови Павло.
«Ми давно слухаємо ваші пісні, дуже любимо вашу творчість… Для нас дуже приємно особисто подякувати вам за енергетику, яку ви даруєте нам, і, звичайно ж, усім шанувальникам вашої творчості!»
«Нема за що. Ми теж іноді її слухаємо, – жартують хлопці (сміємося). – Ви молодці, що не боїтеся йти до мрії. Ні за яких обставин не здавайтеся! Що б не сталося, йдіть до своєї мрії – і вона обов’язково збудеться!»
У хорошій компанії час летить непомітно – так і на нашій зустрічі настав час говорити «до побачення», а крім того, до початку концерту залишалося 10 хвилин. З-за лаштунків долинали тисячі голосів: «Ляпіс! Ляпіс!! Ляпіс!!!»
IMG_5595
Народ чекав на вихід улюбленої групи. Ми не могли затримувати хлопців. Тому ще раз подякували Сергію та Павлу, побажали їм успіхів у творчості, життєвого оптимізму і сили духу, сфотографувалися на пам’ять, потиснули один одному руки. Але сказали не «прощавайте», а «до наступних зустрічей».
IMG_5565
Музиканти попрямували на сцену, де на них уже чекали тисячі шанувальників, які прийшли на концерт. Ми ж, із гарячими серцями і незабутніми спогадами в головах, поспішили на свої місця, щоб насолодитися концертом.
IMG_5594
Особлива подяка: PMK Event Agency і, звичайно ж, гурту «Ляпіс Трубецькой» за підтримку наших проектів та сприяння у створенні позитивного іміджу людей з інвалідністю у суспільстві.

Автор: Олександра Хуторова
Редактор: Вікторія Скрипник
Фото: Божко Є., Ворона О.