Hurts у Києві: драйв та рози

Один із найпопулярніших музичних колективів у світі, виспівувачі любові і просто хороші хлопці Hurts знову відвідали Київ. В українську столицю представники нового покоління синтіпоп привезли свій другий студійний альбом під назвою “Exile”. Незважаючи на молодий вік колективу, музичні критики вже зараз порівнюють талановитих британців з легендарними The Beatles та Depeche Mode.

Hurts

У столичному Палаці Спорту електро-поп дует з Манчестера трохи більше години виступав перед шанувальниками, серед яких були й учасники проекту Спілки ГОІК під назвою “Квиток до мрії”. Британці порадували публіку не тільки новою платівкою, але і старими хітами – крім іншого, Hurts виконали “Wonderful Life”, “Stay”, “Happiness” і “Better Than Love”.

В предвкушении

У 2010 році група Hurts увійшла до списку найбільш перспективних музикантів Sound of за версією BBC, а їхній дебютний альбом “Happiness” розійшовся тиражем у більш ніж 1 млн. копій і потрапив до ТОП-10 в дванадцяти європейських країнах.

Висловлюємо подяку Концертному Агентству «Костянтин Д» за допомогу і сприяння в реалізації проекту “Квиток до мрії” завдяки якому, учасники мали можливість відвідати концерт Hurts і відчути ці незабутні враження.