Інтегровані зустріч ветеранів великої вітчизняної війни, дітей війни та жертв тоталітарного режиму

30 вересня 2010 року "Спілкою громадських організацій інвалідів Києва"  була проведена інтегрована зустріч, ветеранів великої вітчизняної війни, дітей війни та жертв тоталітарного режиму.

"Спілкою громадських організацій інвалідів Києва", в рамках реалізації проекту "Організація дозвільнєвої сфери людей похилого віку" за підтримки фонду  "Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє"  була проведена інтегрована зустріч, ветеранів великої вітчизняної війни, дітей війни та жертв тоталітарного режиму. Учасники зустрічі мали можливість поспілкуватися, почитати вірші, заспівати улюблені пісні, обмінятися спогадами про життя, обговорити плани на майбутня, отримати дружню пораду, а також поспілкуватися з підростаючим поколінням. Як завжди не обійшлося без сюрпризів учасники інтегрованої зустрічі отримали солодкі подарунки від компанії «КрафтФудс Україна»

Зі слів учасників зустрічі:

Лідія Василівна – Велике спасибі за це свято. В нашому житті зараз мало свят, а такі зустрічі допомагають нам відчувати хвилини радості які ми запам’ятаємо на довго.

Ольга Дмитріївна – Дякуємо волонтерам «Університету Україна» за їх підтримку, розуміння і дброту.

п. Ганна – Дякуючи таким зустрічам ми більше відчуваємо турботу та тепло  підростаючого покоління. Головним є те, що ми отримали можливість поспілкуватися, згадати минуле порадіти один за одного. Після хвороби ніг я стала набагато менше виходити на вулицю і такі зустрічі для мене це одна з небагатьох можливостей побачитися з  друзями однолітками і я дуже радію коли бачу їх здоровими і усміхненими.  Хочу щоб такі зустрічі були частіше.