Історична подія: 20 років «Океану Ельзи»

21 червня в рамках проекту «Квиток до мрії» майже два десятки активістів «Спілки ГОІК» мали можливість відвідати історичний ювілейний концерт «Океану Ельзи» на стадіоні «Олімпійський».
Ця надзвичайна вистава надихнула учасників проекту – так само, як і більше ніж 70 000 людей, які прийшли на концерт – бути сильними, любити свою країну та розуміти, що наша сила в єдності та прагненні бути вільними, впевненими та сміливими.

Концерт розпочався запальною, вибуховою та символічною для мільйонів українців піснею «Вставай» і тривав до глибокої ночі, загалом близько 3,5 годин. Гурт виступив кількома складами, в тому числі так званим «золотим» – з Павлом Гудімовим та Юрієм Хусточкою. Відіграли вони старі хіти, які вийшли під час їхнього перебування у складі гурту.
Загалом прозвучало 35 пісень. Композицію «На лінії вогню» Святослав Вакарчук присвятив бійцям української армії, які зараз воюють на Сході. Величезний натовп на знак підтримки цієї присвяти загорівся тисячами вогників – видовище було нереальне. Також на глядачів чекав сюрприз – написана Святославом Вакарчуком, але відома у виконанні Олександра Пономарьова пісня «Він чекає на неї». Фронтмен «Океану Ельзи» заспівав її в дуеті з переможцем «Голосу Країни» Ігорем Грохоцьким.
П’ять виходів «на біс», зйомки повнометражного фільму та унісонний спів багатотисячного натовпу – все це зробило ювілейний столичний концерт «Океану Ельзи» історичною подією, яку Київ пам’ятатиме ще довго.

IMG_2428

Активісти «Спілки ГОІК» раді поділитися своїми враженнями.

Олександра Хуторова:
«Побувати на концерті гурту «Океан Ельзи» – це неймовірне щастя, яке підіймає вище неба! Такого потоку людей я ще в житті не бачила, їх було дуже багато. Виступ розпочався з пісні «Вставай» – і стадіон таки встав в унісон зі своїми улюбленцями, підспівуючи і радіючи від зустрічі…
Дуже вразила щирість Вакарчука: він тепло привітав Київ і сказав, що в таки важки часи для України концерт його гурту – це не розвага, а підтримка духу народності та єдності країни! Абсолютно всі пісні разом із солістом співав цілий стадіон – це було просто круто! Ще можна вклонитися «Океану Ельзи» за кілька виходів на біс. Це зайвий раз доводить, що вони поважають своїх шанувальників і бажають вдовольнити наше бажання якомога більше бачити їх на сцені! Загалом, враження від концерту дуже яскраві. Сказати «сподобалось» – це нічого не сказати, відчуття таке, що це важливий слід в історії України, і від того, що ми в цьому брали участь, нас переповнює гордість та щастя!»

IMG_2200

Анастасія Стельмах:
«Ранок 21 червня… я прокинулася з відчуттям повного щастя. Сьогодні ввечері здійсниться моя мрія – я піду на концерт О.Е.!
Гурт завів публіку з першого акорду, зал аплодував, емоції переповнювали…Чотири години ейфорії, навіть моя мама стрибала як у юності. Такою щасливою я не бачила її давно. Величезне дякую Олександру Вороні, який все це організував. Я дуже щаслива, що сходила на концерт, це було просто неймовірно – навколо усміхнені обличчя, і всі повні радості і блаженства від неймовірної музики! Після концерту мій девіз – «Я НЕ ЗДАМСЯ БЕЗ БОЮ»!»

Висловлюємо щиру подяку компанії «Susy Production» гурту «Океан Ельзи» та особисто Святославу Вакарчуку за підтримку наших проектів та сприяння у створенні позитивного іміджу людей з інвалідністю в суспільстві.