Конференція «Імпакт-інвестування: перший досвід і погляд у майбутнє»

У Києві відбудеться перша в Україні конференція з імпакт-інвестування «Імпакт-інвестування: перший досвід і погляд у майбутнє». В одному місці буде зібрано досвід соціальних інвестицій великого бізнесу, фондів та приватних інтересів. Також учасники конференції обговорять можливості для розвитку цієї сфери в Україні.

Дата проведення: четвер, 27 лютого 2020 року.

Час проведення: з 09:00 по 21:00.

Місце проведення: конференц-хол Admiral Hall, Хрещатик 7/11 (станція метро «Майдан Незалежності», Київ.

Організатори: SILab Ukraine за підтримки проекту ЄС «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» та Фонду родини Нечитайло.

Дізнатися про подію детальніше і зареєструватися можна за посиланням: http://silab.chasopys.ua/impact_investment.

Серед заходів, які відбудуться в рамках конференції – презентація USVF – Український венчурний фонд соціальних інвестицій. Соціальні стартапи, переможці конкурсу, отримають свої перші інвестиції від Фонду.

А фінальним акордом конференції стане PITCH NIGHT Акселератора соціального підприємництва SELab. 21 команда соціальних підприємств – випускників Акселератора SELab 2019-2020 презентує свої бізнес-моделі та позмагається за головний приз, стажування у Латвії та Литві.

Дещо про Імпакт-інвестування

Імпакт-інвестування – це інвестиції в компанії, організації та фонди з наміром створити соціальний та /чи екологічний ефект, який можна виміряти, разом з фінансовою віддачею. Простіше кажучи – імпакт-інвестування – це соціальне інвестування.

На відміну від традиційної благодійності, яка спрямована на допомогу тут і зараз одній конкретній людині або родині, соціальне інвестування підтримує сталі рішення соціальних проблем для літніх, людей з інвалідністю, інших уразливих груп.

Завдяки соціальним інвесторам відкриваються кафе, де працюють молоді люди з синдромом Дауна; столярні майстерні, де працюють люди, що вийшли з місць позбавлення волі або безхатченки; швейні майстерні для жінок, що опинились у скрутних життєвих обставинах. Створюються реабілітаційні центри, творчі майстерні та інші ініціативи, що стають сталими, самоокупними та змінюють життя уразливих категорій людей на краще.

В Україні вже напрацьований перший успішний досвід соціального інвестування: великий бізнес інвестує у створення малих соціальних підприємств, благодійні фонди замість благодійних програм запускають конкурси для соціальних стартапів, приватні інвестори вкладають кошти в соціальний бізнес.

Перша в Україні конференція з імпакт-інвестування – це ваша можливість:

– дізнатися про практичні кейси,

– обговорити можливості з експертами сектору,

– поспілкуватися з однодумцями,

– скласти власний план дій.

Для участі необхідно купити квиток (оплата по безготівковому розрахунку через сервісний центр https://2event.com/uk/events/1856473).