Конференція у КНУ ім. Шевченка

Президент «Спілки громадських організацій інвалідів Києва», виступив з доповіддю на Міжнародній науково-практичній конференції «Міждисциплінарні проблеми соціальної роботи: психологічні, соціологічні, правові аспекти», яка проходила на базі  Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференція у КНУ ім. Шевченка

Учасники конференції мали можливість заслухати та обговорити доповіді на пленарному засіданні, прийняти участь у  майстер-класах кращих спеціалістів у сфері соціальної роботи та психології, а також обмінятися безцінним досвідом роботи в даних сферах.

Олександр Ворона презентував проект «Забезпечення права на доступне середовище людей з особливими потребами», який реалізується СГОІК з 2013 року за підтримки «World Jewish Relief». Мета проекту – створити можливість для незалежного соціального життя людей з інвалідністю завдяки створенню доступного середовища.

В доповіді, Олександр Володимирович наголосив на важливості створення безбар’єрного середовища в місті та державі в цілому, як одного з компонентів незалежного, самостійного життя людини з інвалідністю, а також зазначив про важливість комплексно підходу до цього питання.