Консультація – «Попередження травм у поважному віці»

У рамках реалізації проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність майбутнє». Спілкою громадських організацій інвалідів Києва був проведений тренінг (консультація) «Попередження травм в поважному віці». Тренінг провела медичний спеціаліст, лідер ВГО “Група активної реабілітації” – Шовкун Алла Дмитріївна.

IMG_4448

Як вберегти себе від травм?  Де отримати реабілітацію? Що потрібно робити коли все ж отримав травму? Дані питання хвилюють всіх, але актуальними стають для людей поважного віку, які потребують особливого піклування про своє здоров’я.

Під час тренінгу (консультації) учасники отримали знання щодо попередження травматизму в людей поважного віку, методах профілактики та лікування захворювань пов’язаних з опорно – руховим апаратом, як уникнути травм,  як підтримати організм та самопочуття шляхом здорового способу життя.

Учасники мали змогу отримати відповіді на питання, що їх хвилюють, обговорити один з одним рецепти здоров’я та методики попередження травматизму з особистого досвіду.

Особлива подяка: компанії «Крафт Фудз Україна»,  Благодійній організації «Київський міський благодійний фонд «Фудбенк»  за благодійну підтримку учасників проекту.