Київ. «Снайпери». Рок-н-рол

19 жовтня учасники проекту «Квиток до мрії» , який реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» , побували в концертному клубі STEREOPLAZA на концерті заводних, іронічних і водночас до болю проникливих «Нічних снайперів» на чолі з Діаною Арбеніною.

Цього року пітерські рок-н-рольщики святкують 20-річчя творчості . І вони не випадково відзначили цю подію разом з киянами: за зізнанням солістки гурту Діани Арбеніної, вона дуже любить Україну та її столицю. Адже навіть у відомих хітах «Нічних снайперів» звучать українські слова – наприклад, у пісні «Лети, моя душа».
Концерт вийшов неймовірно насиченим: енергійні хіти «Асфальт», «Рубеж», «Ты дарила мне розы», «31-я весна» гармонійно чергувалися з ліричними композиціями, як, наприклад, вищезгадана «Душа» , «Бонни и Клайд» , «Сенбернары».

IMG_7505

Публіка в STEREOPLAZA була дуже активною: коли Діана співала, в такт їй розгойдувався ліс рук, а під час приспіву пісні « Столиця», на словах «і швидше в літаки!» yа сцену полетіли сотні кольорових паперових літачків. Цей флешмоб організував київський фан-клуб групи.
«От кажуть: попса, попса… Рок-н-рол нікому не потрібен… А ви подивіться, скільки тут сьогодні людей! Потрібен, ще як потрібен!» – радісно прокричала Діана Арбеніна, збігла на величезну колонку і виконала приголомшливе соло на гітарі. Немов стріляла розривними.
«Нічні Снайпери» двічі виходили на біс, адже настільки улюблених музикантів глядачі концерту не могли відпустити просто так. Утім, почуття гурту до фанатів явно взаємні, оскільки вони недовго млоїли публіку в очікуванні «продовження банкету».

IMG_7557

Учасниця проекту «Квиток до мрії» Анастасія Стельмах , мрія якої в цей вечір збулася, ділиться своїми враженнями:
«Діана приголомшлива! Це було нереально потужно. Її харизма та енергетика, що називається, “зачепили”. Спасибі «Сілці громадських організацій інвалідів Києва» за здійснення мрії, емоції та натхнення! Ще хочу відзначити організованість й увагу персоналу в клубі STEREOPLAZA. Охоронці злагоджено допомагали. Починаючи з подолання сходів на другий поверх туди й назад і закінчуючи одяганням мене в пальто».

Дякуємо за сприяння рок-н-рольщикам на візках:
– Концертному клубу STEREOPLAZA
– Гурту «Нічні снайпери»