Лекція “Здоровий спосіб життя – концепція довголіття”

У рамках реалізації проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» “Спілкою громадських організацій інвалідів Києва” було проведено лекцію “Здоровий спосіб життя – концепція довголіття”.

Учасниця проекту Аліна Антонівна Індик поділилася своїми враженнями від прослуханої лекції:
«У нас, у людей похилого віку, багато різних захворювань, і щоби полегшити нам життя і допомогти з ними впоратися, доктор Сердюк Юлія Олегівна провела в приміщенні Дніпровського районного товариства інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату лекцію-бесіду, в якій було багато потрібних і корисних нам порад.

Жити довго, не хворіти і повільно старіти – мрія людини, а приказка говорить: «хочу – половина можу». Юлія Олегівна розповіла про спосіб життя, здатний подовжити молодість, доступний кожному. Треба навчитися жити «у новому віці», вести здоровий спосіб життя – це ознака концепції довголіття. На жаль, багато хто почав займатися своїм здоров’ям, коли час згаяно, тому бесіда з лікарем багато нам дала.

Юлія Олегівна торкнулася нових тенденцій сучасної медицини в нашій країні та за кордоном, дала потрібні рекомендації щодо дієти при різних гастроентерологічних захворюваннях, про підтримуючу терапію, про сучасні методи обстеження і діагностики. Вона розповіла конкретно, де і в якому лікувальному закладі району роблять відповідні обстеження, аналізи і процедури, яку надати собі першу допомогу в екстрених випадках, а також відповіла на всі питання присутніх, адже під час прийому в кабінеті лікаря такої можливості немає через відсутність часу.

Це була безцінна інформація для нас, людей з інвалідністю, які не мають можливості часто ходити до лікарів-фахівців. Ми отримали рекомендації, як «пригальмовувати» свої бажання, не їсти все підряд, не завжди приймати хімічні лікарські засоби, а застосовувати більш щадні способи лікування, що не спричияють ускладнень. Дізналися, як підтримувати гарне самопочуття, позбутися багатьох захворювань і при цьому не завдати шкоди здоров’ю.

Ми дуже вдячні за таку цінну і компетентну інформацію висококваліфікованого лікаря, але цього могло б не бути, якби не проект «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму», учасниками якого ми є і в рамках якого для нас була організована ця лекція. Вона дала нам можливість зібратися разом, ми знову побачили один одного, поспілкувалися, поділилися радощами і негараздами з друзями.
З нетерпінням чекаємо нових зустрічей – завдяки їм ми відчуваємо себе молодшими. Дякуємо, що продовжуєте нашу молодість»…