Людина Року 2008

21 березня 2009 року у Національному Палаці Мистецтв «УКРАЇНА» відбулася Урочиста церемонія вшанування лауреатів та переможців тринадцятої загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2008», а також володарів спеціальних та міжнародних премій Вищої Академічної Ради Програми за 2008 рік.

Серед почесних гостей були: Влада Литовченко, Михайло Поплавський, Діана Дорожкіна, Костянтин Стогній, Леонід Кравчук, Нестор Шуфріч, Ілля Резнік, Ані Лорак, Філіп Кіркоров, Камалія та багат інших відомих людей нашої країни. Президент «Спілки громадських організацій інваліді Києва» Ворона Олександр особисто поздоровив Переможців премії і побажав на наступний рік нових досягнень та вершин творчого олімпу.

Ось вже тринадцять років поспіль, напривесні, в Національному палаці «УКРАЇНА» відбувається урочиста церемонія нагородження лауреатів і переможців загальнонаціональної програми«ЛЮДИНА РОКУ», яка стає апофеозом торжества Людини-творця, будівничого, подвижника. Підносячи на найвищий щабель національного визнання кращих з поміж достойніших, стверджуючи світові невичерпність інтелектуального, творчого потенціалу України, «ЛЮДИНА РОКУ» заслужено і закономірно стала важливою подією в суспільному житті нації.

Подією, якою захоплюються, про яку сперечаються, але яка нікого, незалежно від оцінок, не залишає байдужим. І це – найголовніше. яка стає апофеозом торжества Людини-творця, будівничого, подвижника. Підносячи на найвищий щабель національного визнання кращих з поміж достойніших, стверджуючи світові невичерпність інтелектуального, творчого потенціалу України, «ЛЮДИНА РОКУ» заслужено і закономірно стала важливою подією в суспільному житті нації. Подією, якою захоплюються, про яку сперечаються, але яка нікого, незалежно від оцінок, не залишає байдужим. І це – найголовніше.

З кожним новим етапом розвитку загальнонаціонального проекту – програми «ЛЮДИНА РОКУ», до плеяди її лауреатів додаються нові славетні імена – тих, хто творить новітню історію України, працює на її позитивний імідж і авторитет у міжнародному співтоваристві.

Для декого лауреатство програми стає вагомим підтвердженням вже сталого визнання, для інших – початком нового етапу кар’єрного сходження. Досить згадати імена одноосібних фаворитів національних рейтингів – політичних, економічних, спортивних.

Та небагатьом відомо, що за вишукано-динамічним й витончено-захоплюючим дійством, яке щовесни відбувається на головній сцені країни, стоїть наполеглива й невтомна праця великої команди професіоналів, насамперед – сотень експертів, спеціалістів з різних галузей людської діяльності.

Незалежні й неупереджені думки кожного з них, в постійному процесі вільного волевиявлення дають в сумі головний результат – неперевершену за авторитетом та масштабами всеохоплення світлину сучасного українського суспільства на кожному наступному етапі його еволюції. Як майстерна мозаїка, складається вона з імен та образів видатних лідерів сьогодення. Це – головне з численних «ноу-хау», що забезпечують автентичність «ЛЮДИНИ РОКУ», незважаючи на численні спроби наслідування та копіювання.

«ЛЮДИНА РОКУ» залишається недосяжною в своїй непередбачуваності, адже вона ніколи не стоїть на місці. І справа не тільки в тому факті, що втриматись на вершині значно важче, ніж її досягти. Україна стрімко розвивається, міняючись на наших очах, разом з нами. Тож закономірно, що радикально змінюється і загальнонаціональна програма «ЛЮДИНА РОКУ», яка не просто фіксує і відстежує процеси, що відбуваються в суспільстві, а має й певний вплив на їх позитивний розвиток.

дивіться фотогалерею

http://www.ludinaroku.com.ua