Мер Києва зустрівся з представниками громадських організацій, що працюють з людьми з інвалідністю

Відбулася зустріч мера з представниками громадських організацій, які працюють з людьми з інвалідністю.

Зустріч була наповнена багатьма визначними подіями:

1. Валентині Шкуро, координаторці соціальних проектів у «Спілці громадських організацій людей з інвалідністю», було вручено подяку від Київського Міського Голови за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту і реабілітації людей з інвалідністю.

Щиро вітаємо пані Валентину та пишаємось Вашими досягненнями.

2. Президентом Спілки були презентовані Рекомендації щодо впровадження доступності та інклюзивності дитячих ігрових майданчиків меру Києва Віталію Кличку.

3. Представники громадських організацій обговорили з очільником міста можливості співпраці та партнерства місцевої влади у покращенні становища людей з інвалідністю у Києві, подякували один одному за плідну працю,а також поділились спільними досягненнями та викликами, з якими зіштовхуються в своїй діяльності, з якими ви зможете ознайомитись за цим посиланням: https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_vruchiv_podyaki_kerivnikam_gromadskikh_organizatsiy_yaki_opikuyutsya_potrebami_osib_z_invalidnistyu_a_takozh__klyuchi_vid_avtivok_shesti_veteranam_atooos_yaki_mayut_invalidnist/?fbclid=IwAR2FwOD7GA9635QEZWqKz75E_CJsLbCZvYiP9PcXDrpZOQejeemSvu5WTXo

Єднаємось та працюємо далі задля кращого майбутнього.