Міс Україна – 2009 “Краса без обмежень”

    29 травня 2009 пройшов 1 – й Міжрегіональний конкурсу краси,  який проводився серед дівчат, які переміщаються на інвалідних візках "Краса без обмежень".  У конкурсі взяли участь десятеро дівчат з семи областей України. Київ на конкурсі представляла Юлія Козлюк. Молода Киянка  гідно представила  на конкурсі місто Київ отримавши титул Першої віце-міс України!

    Організатором заходу виступила Донецька обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організації інвалідів України" за підтримки Донецької обласної державної адміністрації.

 

  У конкурсі взяли участь десятеро дівчат з семи областей України.  Кожна з красунь були неперевершені і по достоїнству представили свою область.  Учасниці конкурсу показали те, що можна бути прекрасними в будь якому випадку, а також те,  що справжня краса дійсно не має ніяких обмежень. Як сказала одна з учасниць  "щоб бути щасливим, не обов’язково бути здоровим"   

   Привітати учасниць приїхала міністр соціальної політики Людмила Денісова. У своєму вітальному слові Міністр сказала: „Цей захід не пройде непоміченим, адже ви, беручи у ньому участь, своїм прикладом засвідчуєте, що інвалід – це не тільки людина з особливими потребами, це також людина з особливими можливостями і найпрекраснішими талантами”.

     З приємністю Людмила Денісова зазначила, що попри певні фізичні обмеження люди з особливими потребами пліч-о-пліч зі здоровими співвітчизниками будують суспільство рівних можливостей, служать взірцем цілеспрямованості, твердості духу, наполегливості у досягненні мети, вчать інших доброті та милосердю. Людмила Леонтьєвна побажала конкурсанткам зміцнення здоров’я, благополуччя та впевненості у завтрашньому дні, бути оптимістами й активними творцями власної долі. „Хочу вас усіх привітати з перемогою, бо ви вже – найкращі, адже зуміли поєднати в собі силу і слабкість, чуйність і цілеспрямованість”, наголосила Міністр.

 Київ на конкурсі представляла Юлія Козлюк. Юлія займається професійно плаванням, вивчає англійську мову, бере участь в театральних постановках творчої групи «Неваляшки».  Життєве кредо Юлі – не здаватися ні за яких обставин постійно працювати над собою. Окрім чарівної вроди, Юлія має добре серце та світлу душу. Незважаючи на життєві труднощі (травму хребта) киянка  активно займається доброчинною роботою,  допомагаючи молоді з важкими формами інвалідності даруючи їм світло своєї душі, запалюючи їх серця своєю енергією.

 Молода Киянка  гідно представила  на конкурсі місто Київ отримавши титул Першої віце-міс України! Не обійшлося і без подарунків:  Юлія була нагороджена правом на безкоштовне навчання у одному з найкращих вузів України, путівкою в спеціалізований санаторій в м. Саки, спеціальний приз від Благодійного Фонду Влади Литовчено "Обдаровані діти – майбутнє України" Сертифікат на безкоштовне навчання в модельному агентстві "Карін".  Відома українська дизайнер Ірина Каравай подарувала молодій моделі дизайнерське вбрання зі своєї нової  колекції,  салон  "Фея" презентував їй ексклюзивну вечірню сукню яку було пошито спеціально для виступу Юлії на конкурсі    та ще безліч різних призів і дарунків.

 У своєму  інтерв’ю пресі віце міс України поділилася з нами своїми враженнями і розповіла про конкурс, подякувавши тим, хто підтримував її та допомагав у підготовці до заходу: «Враження незабутні… Познайомилася з дуже цікавими людьми, більше всього запам’яталися режисер постановник Сергій Бузильов і хореограф Маргарита Тупота, з якими ми проводили весь цей час підготовки до конкурсу. Перш за все, я вдячна Богові, за те, що він довіряє мені, за те, що мені випала честь попасти на цей конкурс, я прийняла його як трамплін для подальшої роботи в цьому напрямі, оскільки тепер в моїх планах участь у конкурсі « Міс Світу» в Анталії. Я вдячна Роману та Анні Трохиним і всій церкві «Царство Боже» за допомогу, молитви і за те, що вірили в мене. Також величезна вдячність благодійному фонду Влади Литовченко і модельному агентству "Карін" за те, що підготували мене до конкурсу, дизайнера Ірини Коровай, салону "Фея" в особі директора Ящук Людмили. Президенту "Спілки громадських організацій інвалідів Києва" Вороні Олександру, Вікторії Шнипарь візажісту – перукареві. А особливо моїй улюбленій мамусі, яка всіма можливими силами, підтримувала мене!

Додаткова інформація на сайтах:

http://www.stb.ua/e107_plugins/videotv/videoview.php?view.12826

http://www.novy.tv/reporter/ukraine/2009/05/29/17/45.html

http://www.mlsp.gov.ua.

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/olgag1/a10447