МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ!

   Вже не перший день «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» реалізовує чудовий і потрібний проект «Скринька мрій». Він полягає у тому, що люди з інвалідністю звертаються по допомогу в здійсненні найзаповітнішої мрії, а «Спілка» – знаходить способи для цього. Це і запрошення на концерт улюбленої зірки, і знайомство з людьми, які можуть допомогти здійснити мрію – спонсорами, меценатами.

   Максим Чупірта з Києва має вищу освіту – закінчив Університет «Україна». Він дуже активна людина і намагається зробити кожен свій день яскравим і не схожим на інші. От тільки мав він останнім часом дуже велику проблему. Варто сказати, що за кордоном цю проблему вирішили б за кілька днів, максимум – тижнів. Але, на жаль, українські реалії такі, що люди з проблемами опорно-рухового апарату змушені роками чекати від держави потрібний візок, або ж – складати копійку до копійки, щоб купити бодай вживаний візок. От і Максима спіткала така проблема:

   – У мене зріст – 1.96 м. і всі візки, що видаються у соцзабезі, мені не підходять за розміром. Ширина стандартних візків ще більш-менш, але висота спинки, глибина сидіння – на жаль, ні. Я просив і замовляв, щоб мені зробили за розміром. Але ні соцзабез не йшов на зустріч, ні заводи, до яких я звертався. Олександр Ворона і «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» допомогли мені вийти на людину, яка вирішила мою проблему. Тоді мені, нарешті, підібрали візок за тими параметрами, що потрібні саме мені. Я дуже задоволений, тому, що не знаю, коли б дочекався візка від держави. Я вже готовий був придбати і вживаний візок, тільки б потрібних розмірів. Я більше двох років шукав і на «Сландо», і на АУКРО, словом – де тільки міг. Врешті, зрозумів, що звертатися потрібно безпосередньо на завод. Знайшлася добра людина і допомогла вийти на завод у Чехії. Мене в моєму новому візку все влаштовує, він легкий і зручний.

   Я дуже задоволений, емоції просто переповнюють. Чекав приблизно 5-7 років, поки знайдеться спонсор чи видадуть потрібний візок. День, коли привезли мій новий візок, став для мене святом. Нарешті Небеса почули мої молитви! Я спробував – все підходить. Нарешті, моя мрія здійснилася!

   Хотів би сказати велике спасибі «Спілці громадських організацій інвалідів Києва» за те, що вони роблять для людей з інвалідністю, за те, що не забувають про наші потреби. Більше б таких людей!

IMG_5631