Мрія: Наталя Рассолова

Мрія

Мріяти – означає жити!
Та за цими словами стоїть велике бажання реалізуватися у цьому житті. З дитинства звикла бути самостійною та незалежною особистістю і йти до своєї мрії, незважаючи на певні особливості здоров’я, маю інвалідність з дитинства 2-ої групи: аплазія правої верхньої кінцівки.

В майбутньому хочу стати відомим журналістом!  Зараз прагну відвідати молодіжний європейський табір «Eurocontact», який допоможе мені побачити іншу культуру, інші методи роботи, перейняти міжнародний досвід по роботі з людьми з особливими потребами, розширити свій кругозір знань у цій сфері. Відповідно до цього, як майбутньому журналісту отримати навички по спілкуванню, навчитися застосовувати індивідуальний підхід до кожної особистості.

Наталя Рассолова

Виконання мрії

«”Євроконтакт” – це обмін думками та досвідом. Особисто для мене табір відкрив нові горизонти в галузі організації роботи для людей з інвалідністю. Він дає нам віру і надію на щасливе майбутнє! Підтримка з боку організаторів допомагає зрозуміти, що ми не самотні і не безнадійні! Спілкування є невід’ємною частиною нашого буття. Так, різні обговорення й неформальні бесіди в таборі допомагають повірити в себе. Зустріч зі старими друзями, поява нових – усе це дав мені «Евроконтакт». Приємні спогади та враження залишили тільки теплий слід у моєму серці!»

Стаття про поїздку: ЄвроКонтакт-2013: як урятувати світ за допомоги маркерів і кольорового паперу