Мрія: Петров Олександр

Мрія

Моя мрія – відвідати молодіжний європейський табір, що проходить у Німеччині.

В дитинстві мене нічого не відрізняло від моїх одноліток. Здавалося, що немає нічого кращого ніж футбол. Але у 2004 році я захворів на рак, і у 2005 році мені ампутували ліву ногу на рівні 23 стегна. Відтоді моє життя та світогляд дуже змінились.

Зараз я навчаюсь на 5-му курсі у Горлівському регіональному інституті Університету «Україна» за спеціальністю «Правознавство». Пройшовши шлях реабілітації та соціалізації я зрозумів, що можу допомагати особам з особливими потребами та творити добро своїми руками. І вже протягом останніх 3 років я займаю посаду Голови Осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації студентів-інвалідів «Гаудеамус», основною метою діяльності якої є задоволення та захист законних, соціальних, культурних, освітніх, творчих, економічних, наукових та інших суспільних інтересів молоді з інвалідністю, сприяння впровадженню інклюзії, впровадженню норм Конвенції про права інвалідів (КПІ), розвиток у молоді з особливими потребами лідерських якостей, духовних цінностей, творчих здібностей та активної суспільної позиції, сприяння розвитку та впровадженню волонтерської діяльності, сприяння підвищенню рівня соціальної захищеності молоді з особливими потребами.

Волонтерство в моєму житті займає дуже важливу роль я відчуваю що незважаючи ні на що, можу і хочу допомагати іншим людям, людям з особливими потребами та ін.

Від ативістів Спілки громадських організацій інвалідів Києва дізнався про те, що є можливість потрапити до інтегрованого молодіжного реабілітаційного табору для людей з особливими потребами т у Німеччині. І зрозумів, ось він, шанс почерпнути безцінний європейський досвід по роботі з людьми з інвалідністю. Насправді цей табір може справдити одразу декілька мрій та сподівань: по-перше, мою мрію відвідати табір та почерпнути європейського досвіду по роботі з інвалідами та волонтерській діяльності, а по-друге, ознайомившись з європейським досвідом та впровадивши його в свою діяльність, ми будемо мати можливість здійснювати мрії інших молодих людей з інвалідністю.

Адже разом ми зробимо світ кращим!

petrov
Виконати мрію