«МТС Україна» підтримав молодь з осоливими потребами

Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна»  підтримав спільний  проект  «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» та благодійного фонду розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій  для інвалідів «АІК»  «Школа дистанційного навчання»

Компанія  «МТС Україна» забезпечила мобільним Інтернетом викладачів і учнів школи дистанційного навчаннядля людей з особливими потребами в рамках реалізації національної програми «Мобільний Інтернет від  МТС в школи».
Тепер десять модемів «МТС Коннект 3g»  використовуватимуть вчителі і учні школи дистанційного навчання. У цій школі на волонтерських засадах працюють викладачі  з інвалідністю, завдання яких –  допомогти іншим людям з обмеженими фізичними можливостями отримати знання і навики, необхідні для подальшого працевлаштування і повноцінної адаптації в суспільстві.
Школа дистанційного навчання створена «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» спільно з благодійним фондом розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій «АіК» в 2004 році. За цей час понад 600 людей з обмеженими фізичними можливостями, в яких виникають труднощі відвідувати звичайні учбові заклади, пройшли дистанційне навчання і отримали навики роботи з комп’ютером, підвищили свій професійний рівень у сфері інформаційних технологій. Близько 60% учнів школи дистанційного навчання знайшли роботу, деякі з них відкрили свій власний бізнес в галузі комп’ютерних  технологій та програмування.
«Для максимально ефективної роботи школи дистанційного навчання нам була необхідна можливість високошвидкісного безпровідного доступу до мережі Інтернет, а також можливість працювати по всій території України. Тому ми звернулися в компанію МТС з проханням підтримати нашу діяльність. Адже для людей з інвалідністю доступ в Інтернет це не просто джерело інформації, це інший світ, в якому фізичні обмеження не мають значення, а середовище практично безмежне. Сучасні технології дають можливість усунути перешкоди для спілкування і вчення, і відкривають перспективи працевлаштування і все стороннього розвитку, що дуже важливе для повноцінного життя людей, які через фізичні особливості не мають можливості вийти з будинку», –  зазначив  президент "Спілки громадських організацій інвалідів Києва" Олександр Ворона.
Висловлюємо подяку компанії  «МТС» та її працівникам, а саме начальнику  відділу по зв’язкам з громадськістю компанії «МТС Україна» Рубан Вікторії та експерту з зовнішніх відносин, координатору КСВ Кукуріці Наталі за підтримку та вагомий внесок у формування «відкритого, до людей з особливими потребами, суспільства»