Музична бомба гурту «ТіК»

21 лютого у Палаці Україна була закладена бомба… Музична звісно… «ТіК»
зібрав 97 людей на одній сцені .У цей  зимовий, лютневий вечір  у  Палаці Україна, було по-літньому спекотно. Розігріті софіти, телевізійні
камери та шалений драйв вінницьких панків із гурту «ТІК» підсилений
звучанням Ансамблю  пісні і танцю Збройних сил України  під керівництвом
Дмитра Антонюка, ледь не розніс вщент  головний, завжди пафосний,
концертний майданчик країни.  

Молодь  «Спілки громадських організацій інваліді Києва» в рамках проекту «Право на самостійне життя людей з інвалідністю. Позитивний досвід» також мала можливість відвідати цю цікаву подію.
Ще 6 років тому в успіх цих простих хлопців ніхто не вірив. Така музика була суцільним «не форматом» для радіо і телебачення. Але їх запальні пісні із чудернацькими алегоріями,  молодість, енергія, працелюбність та віра зробили із «оленів» справжніх артистів.
Мало хто із вітчизняних виконавців ризикне  сьогодні зібрати Палац Україна і не просто зібрати, а запросити до участі оркестр, вкласти душу не тільки у музику,  а й у найдрібніші деталі звукового та світлового оформлення. Місцями здавалося, що на сцені не  провінційний гурт «ТІК» а U2 і все те, що відбувалося на сцені було насправді БОМБІЧНИМ.
До речі,  не зважаючи на виправдане запізнення публіки через погодні перешкоди, розпочався концерт рівно о 19-й годині.  Цього вимагала пряма трансляція на Першому Національному.
Соліст гурту «ТІК» піднявся на сцену  просто із гладацької зали  і перемігши природнє  хвилювання   розпочав концерт акапельною піснею «Ой піду я на гору крутую» у  потужному супроводі хору. Концерт, який тривав майже дві години, пройшов на одному подиху.
До виступу у палаці Україна «ТіК» підготував чимало сюрпризів. Зокрема учасники гурту здивували глядачів зовнішнім виглядом. Хлопці були у смокінгах, кедах та  червоних українських плахтах.  Ретельно продумана еклектика, виглядала надзвичайно естетично і претендує після цього концерту  стати новим етнічним фешн трендом України.
Шалена енергія та позитивний заряд «тіки» випускали у зал та бумерангом отримували назад у вигляді вибуху глядацьких емоцій.
«У нас пісні позитивні. Вони заряджають, можете ставити водичку перед сценою або екраном – зарядимо, як Кашпіровський», – жартував Віктор Бронюк фронтмен гурту.
Родзинкою вечора стали дует тромбоніста Сергія Шамрая та трубача Яна Нікітчука, які весь час радували публіку кумедними синхронними танцями. Не обійшлось і без «коронного» номера Шамрая – він виконав соло ногою на тромбоні.
Перед таким шоу не встояла навіть співачка Ірина Білик, яка під час виконання однієї із пісень, піднялась на сцену та подарувала Бронюку квіти.
Того вечора пролунали такі вже старі, але  знані  та улюьлені публікою, «тіківські» хіти, як «Олені», «Вчителька», «Жаба», «Сосюра», «Прощайте, дівчата», «Загребельний», «Дєцкіє ігри», «Свєта», «Алкоголізм», «Апрель» та інші. Не обійшлось і без нових пісень, які увійдуть у третій альбом гурту  та навіть каверу на “Bamboleo”.
Закінчився концерт солодким десертом у вигляді композиції «Сірожине пірожино». Але глядачі не відпустили «ТіК» так просто. Музиканти виходили «на біс» двічі. Заспівали «Ще не вмерла Україна» та «Білі троянди», попрощалися та обіцяли скоро повернутися. 

Дякуємо за підтримку організаторів концерту.