Музична феєрія та дружня зустріч з Ніно Катамадзе

Усі ми любимо подарунки, отримувати їх завжди так приємно! Особливо ті, що надовго залишаться з нами у вигляді теплих спогадів і вражень.

Для нас, трьох людей на візку та кількох наших друзів-помічників,  в рамках проекту Спілки громадських організацій інвалідів Києва «Давайте здійснювати мрії разом» похід на концерт Ніно Катамадзе 10 грудня у Львівській опері став саме таким, особливим, подарунком.


Безпосередня, дещо ексцентрична, але неймовіро щира Ніно подарувала справжнє свято всім поціновувачам філософської та чуттєвої музики. Пісні, які йдуть з глибини серця артистки, володіють потужною енергетикою та наповнені такою кількістю емоцій, що мимоволі забуваєш про плин часу та місце перебування. В кожній композиції присутній свій особливий настрій, який передається слухачеві. Голос Ніно захоплює, полонить і змушує відчувати всі барви емоцій, без яких життя втрачало б повноту та насиченість.

Такі концерти дають можливість вийти за рамки буденності, звичної щоденної колії, побачити та відчути інші барви життя.

Окрім незабутньої музичної феєрії, ми також мали чудову можливість поспілкуватися зі співачкою – людиною відкритою та щирою. «Ви потішили мене тим, що прийшли на мій концерт»,- сказала вона, зустрівши нас. До речі, у 1994 році Ніно створила благодійний фонд допомоги людям з інвалідністю та соціально незахищеним артистам.

Ми  безмежно щасливі, що нам випав цей чудовий шанс потрапити на незабутній концерт та поглянути на життя крізь призму мистецтва.

Висловлює щиру подяку:  Ніно Катамадзе, Наталії Ломоносовій, компанії «Дік-Арт» за підтримку та сприяння у створенні позитивного іміджу людей з інвалідністю в суспільстві.

Автор: Наталя Курило
Редактор: Вікторія Скрипник