Ми пережили Апокаліпсис

В суботу 25 лютого київський МВЦ зібрав під своїм дахом кілька тисяч любителів електронної музики зі всієї України і прийняв перший цього року масштабний денс фестиваль – ПІРАТСЬКА СТАНЦІЯ АПОКАЛІПСИС. Стараннями VIRUS Music, для Україні АПОКАЛІПСИС став уже четвертим шоу найбільшого drum’n’bass фестивалю світу.

Всі шанувальники і відвідувачі цього заходу знають: ПІРАТСЬКА СТАНЦІЯ – не просто музичний фестиваль з актуальним музичним наповненням, це унікальне і щороку нове шоу. Це справжні театральні постановки за участю десятків акторів і акробатів. І, звичайно ж, це абсолютно неповторна атмосфера, супроводжуюча подія з вечора і до самого ранку.

З кожним роком шоу стає все більш масштабним, потужним і технічно досконалим. На піратській станції в Києві вперше була представлена ??абсолютно нова сцена – у вигляді величезної піраміди Майя, увінчаною золотим черепом, символом фестивалю. На сцені розгорнулося театральне дійство довжиною в цілу ніч у супроводі незабутнього візуального шоу з використанням новітніх світлових і відео технологій.

В рамках Піратської станції відбулися 7 перфомансів вісників Апокаліпсис, кожен з яких передував один із семи сценаріїв кінця світу. Чергова Піратська станція в Києві відгриміла на звичному для івентів VIRUS Music найвищому рівні.

[nggallery id=52]