На 7 поверсі від щастя, або пригоди на концерті «Бумбокс»

14 вересня 2012 року в столичному концерт – холі “Stereo Plaza” відбувся концерт популярного гурту “Бумбокс” (жанри музики: Фанкі-грув, хіп-хоп, ф’южн, рок-н-ролл). Учасники проекту «Давай здійснимо мрію разом», який реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва», мали можливість відвідати цей запальний концерт.

Розпочався концерт майже вчасно, десь о 19.30 (сам концерт по афішам був на 19.00). Завжди приємно відвідувати подібні заходи, тому ми залишилася в захваті від побаченого та почутого. Людей було дуже багато, навіть другий поверх (vip zone) з якого власне ми і спостерігали концерт, був повністю заповнений.

Всі люди співали пісні, плескали в долоні, галасували. В приміщенні стояла дуже дружня атмосфера. Хлопці з гурту – молодці. Співали вони майже всі свої хітові пісні, а також презентували декілька нових композицій.

З впевненістю можна сказати що концерт вдався на славу ми, залишились глибоко вражені почутим, ми підспівували з натовпом майже всі пісні так як знали на пам’ять кожну з почутих композицій. Загалом, гурт виклався на всі 200 відсотків.

А сюрпризом для нас підготовлений організаторами концерту, була зустріч із солістом гурту «Бумбокс» – Андрієм Хливнюком. Андрій виявися дуже привітною та позитивною людиною, незважаючи на втому після концерту приділив нам час щоб поспілкуватися, а також подарував кожному з нашої групи диск з особистим автографом та побажав бути сильними духом, успіху та життєвих гараздів. Ми в свою чергу подякували йому за чудовий концерт та незабутні враження.

Підводячи підсумок нашого походу на концерт, однозначно скажемо, що все було чудово!

Особлива вдячність: PMK Event Agency, керівництву та персоналу концерт-холу Stereo Plaza і звичайно гурту «Бумбокс» за підтримку та сприянню у створенні позитивного іміджу людей з особливими потребами в суспільстві.

[nggallery id=76]