Незвичайний подарунок до 8-го березня для жінок, активістів та керівників Спілки

В рамках проекту «Давайте здійснювати мрії разом» жінки, активісти та керівників «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» мали можливість відвідати виступ Національного балету Грузії «Сухішвілі»

Їх називали “восьмим чудом світу”, “ураганом на сцені” і “дорогоцінним фольклорним каменем”. Їх танці зі зброєю забороняли. Ансамбль народного танцю створили в Грузії відомі танцівники Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі. У 1945 році, відразу після закінчення війни, вони почали відроджувати грузинський танцювальний фольклор в старій нетопленій філармонії. Вже в 1948 році ансамбль випустили на гастролі до Європи.

img_3490

Тепер всесвітньо відомим ансамблем, який отримав статус “національного балету Грузії”, керує вже третє покоління династії Сухішвілі – Рамішвілі. Зараз ансамбль складається з 100 танцюристів і власного оркестру.

За всю історію колектив побував в більш ніж 250 турне, 10 разів об’їздив 5 континентів, 100 країн, провів близько 1130 концертів. Його виступи були визнані кращим шоу на Бродвеї, в Австралії його назвали восьмим чудом світу. У Ла Скала балет побив рекорд Карузо – після концерту завіса піднімалася 14 разів! В Англії трупа змогла конкурувати навіть зі світовим чемпіонатом з футболу. Королева Англії, захоплена виступом, особисто вручила золоту медаль Іліко Сухішвілі.

Ми в свою чергу також дякуємо їм за незабутнє відчуття та надзвичайну енергетику яку вони подарували в цей день.

img_34701

Особлива подяка: продюсерському центру «АЛЬЯНС – ШАТРО» за підтримку та сприяння у створенні позитивного іміджу людей з інвалідністю в суспільстві.

[nggallery id=92]