Подія що змінить ваше бачення світу.

Нік Вуйчич – в Україні з програмою «Життя без кордонів».

Нашій організації дуже приємно бути партнером цієї унікальної події. Коли нам стало відомо, що Нік приїде в Україну, і наші громадяни з інвалідністю зможуть відвідати захід, ми намагалися всіляко сприяти щоб це відбулося.

«Спілка громадських організацій інвалідів Києва» щиро вдячна компанії Olerom Consulting та всім тим, завдяки кому ця подія, мрія багатьох людей, стала реальністю.

Президент громадської організації «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» Олександр Ворона.

Партнером виступу Ніка Вуйчича в Києві є «Спілка громадських організацій інвалідів Києва».

ДОВІДКА:

Ніколас Джеймс «Нік» Вуйчич (нар. 4.12.1982 р.) – австралійський мотиваційний оратор, меценат, письменник, співак. Народився з рідкісним захворюванням, наслідком якого стала відсутність рук та ніг.

Колись він переймався через свою інвалідність, але зміг подолати усі комплекси та страхи і ось уже довгий час допомагає іншим зробити це саме.

«Моя місія – допомогти людям знайти свій шлях у житті» – говорить Нік Вуйчич.

Він об’їздив півсвіту з виступами і завжди його візит – явище, що привертає до себе велику увагу. Ім’я Ніка Вуйчича добре відоме по всьому світу. Він був героєм телешоу Опри Уінрі, про нього знімали передачі та фільми такі світові телеканали, як BBC, CNN, TCN, його книги були видані мілйонними накладами. Нік Вуйчич зустрічався з 13-ма президентами та прем’єр-міністрами низки країн, куди він приїжджав.

У Ніка Вуйчича дві вищі освіти, проте найголовніший його талант – переконувати. Його виступи не зводяться до банального: «У тебе проблеми? Та ти глянь на мене – ні рук, ні ніг, ось у кого проблеми!». Так, Нік Вуйчич не може нікому подати руки, нікого обійняти. Але він знайшов вихід – Нік обіймає людей… серцем!

Про деталі виступу Ніка Вуйчича можна дізнатися за посиланням: http://nickvujicic.olerom.com.

OHSzZQOsFlo