Новорічна казка для всієї родини

Поїздку на виставу Головної ялинки України 2013-2014 року було організовано «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» в рамках проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє». Захід проходив у Національному палаці мистецтв «Україна», учасники проекту мали можливість потрапити туди разом зі своїми онуками та правнуками.

«Новорічні свята – це можливість побути разом з близькими, дітьми, внуками та правнуками. На жаль, у нашому віці не у всіх є така можливість, – розповідає учасниця проекту пані Галина. – Діти часто заклопотані підготовкою до новорічних святкувань, а бабусям так хочеться більше бути зі своїми онуками та правнуками. Так приємно бачити їх чудові усмішки та радість від бабусиних новорічних подарунків.
Завдяки проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» ми мали можливість відвідати «Головну ялинку України 2013-2014» разом зі своїми онуками та правнуками. Це нам дало можливість розділити радість з малечею, побачити красу і велич Національного палацу мистецтв «Україна» – дехто з нас був у ньому вперше. Ми з онуками з цікавістю переглядали казкову історію про хлопчика, який потрапив у вир надзвичайних подій у віртуальному світі. Він допомогав Діду Морозу, щоби врятувати королівство Часу, яке захопила володарка монстрів Монстрена. Спільними зусиллями ми з героями казки здолали всі перешкоди, створили військо козаків, розчаклували короля Часу та врятували Новий рік!
Як у казці, час пролетів непомітно. Вистава скінчилася, і ми всі, безмежно радісні, поверталися до своїх домівок, чекаючи на наступні зустрічі».