Новорічне свято

Новорічне свято в спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №17 відбулося за підтримки «Спілки громадських організацій інвалідів Києва».

До святкової вистави були залучені вихованці школи-інтернату. Готували та провели свято, педагоги-організатори, також у підготовці свята брали участь класні керівники та вихователі школи.

Почесними гостями свята були Президент «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» Ворона Олександр Володимирович  та Голова «Спілки колишніх політв’язнів фашистських концтаборів» Гулей Анастасія Василівна.

На заході  панувала прекрасна святкова атмосфера. Вихованці школи читали вірші, виконували пісні та водили святкові хороводи зі Снігуронькою, братами козаками, чарівником і звичайно з Дідусем Морозом, який подарував діткам солодкі та теплі сюрпризи.

Загалом подарунки отримали понад  25 вихованців школи. В основному – це діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, сироти та діти, що постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС.

Особлива подяка: корпорації «Юрія Фарм» за солодкі подарунки та «КМБФ  «Фудбенк» за теплі зимові комплекти (рукавички та шарфики).