Новий пандус для відділення соціально-медичної реабілітації дітей

Відбулася церемонія відкриття нового пандусу в відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з ДЦП, розумовою відсталістю та ураженням центральної нервової системи.

Відділення надає унікальні та надзвичайно важливі послуги для дітей з інвалідністю і складається з двох груп: група раннього втручання «Матері і дитини», яке відвідують 9 дітей від 1 до 5 років та група денного перебування, яке відвідують 8 дітей віком від 5 до 18 років щодня.

У відділенні з дітьми працюють: лікар-невролог, логопед-дефектолог,  практичний психолог, вихователі, медична сестра з масажу  і спеціаліст з фізичної реабілітації. Заняття проводяться за такими напрямками: психологічна корекція; логопедична корекція; фізична корекція; педагогічна корекція; медичний супровід; сенсорна корекція та сенсорна інтеграція (сенсорна кімната).

За час свого існування з 2001 року Відділення надало комплексну допомогу та підтримку багатьом дітям та молоді з інвалідністю. Однак, щодня на шляху до надзвичайно значущих реабілітаційних послуг, спілкування з друзями клієнти відділення зіштовхувалися з необхідністю долати архітектурні бар’єри.

“Відсутність пандусу змушувала, нас, батьків та працівників звертатися по сторонню допомогу чи самотужки “носити” інвалідні візки” – розповідає мама дитини, якої навчається у відділенні соціально-медичної реабілітації.

Однак зараз ця проблема вирішена. “Спілкою громадських організацій інвалідів Києва”, в рамках реалізації проекту “Забезпечення права на доступне середовище людей з інвалідністю”, було побудовано пандус.

Вже сьогодні діти та молодь можуть  відчути на собі всі переваги доступного архітектурного середовища.

Об’єднавшись, ми зможемо більше. Давайте змінювати світ на краще разом!

 

Порівняйте цей пандус ДО:

до2 до1

Та ПІСЛЯ:

після2 після1

Різниця очевидна. А найголовніше – щасливі діти та їх рідні.

разом