«Океан Ельзи» – це Океан Єднання

20 червня 2016 року учасники проекту «Квиток до мрії», який реалізує «Спілка громадських організацій Києва», мали можливість відвідати київський концерт групи «Океан Ельзи» на чолі з незмінним Святославом Вакарчуком. Фанати почали збиратися ще на початку 17.00, концерт заплановано на 20.30. Тиснява зовсім не стосувалася людей з інвалідністю – нас супроводжували волонтери, вони вдало прокладали маршрут. «Олімпійський» таки збудували за стандартами універсального дизайну.

Концерт відбувся в рамках світового турне на підтримку нового альбому «Без меж».

Гастролюватимуть музиканти протягом двох років, а частина зібраних коштів піде на благодійність — гурт хоче допомогти українцям отримувати закордонну освіту.

З перших акордів  було зрозуміло, що сто тисяч сердець фанатів б’ються в унісон  з «Океаном Ельзою» , а новий  альбом «Без меж» вже встиг полюбитися багатьом. Якщо чесно, тяжко було сидіти спокійно в такому потоці енергії. Хотілося співати і танцювати разом з групою і бути «Вище неба».

Здавалося, серце України пульсує на НСК «Олімпійський». У ліричній «Лиш вона», «Я так хочу до тебе» і такій крилатій «Без меж», Вакарчук не тільки співав, але й так витанцьовував, що заряджало стадіон неймовірною енергією. Всі співали, танцювали та підстрибували під ритми нових, але вже улюблених пісень. Це був голос єдності. Глядачів зібралося понад 85 тисяч!

Завершився концерт енергійно, життєствердно, однак публіка не могла відпустити улюбленців без виконання номерів «на біс». Цілих 5 разів

Висловлюємо щиру подяку компанії «Susy Production», гурту «Океан Ельзи» та особисто Святославу Вакарчуку за підтримку наших проектів та сприяння у створенні позитивного іміджу людей з інвалідністю в суспільстві. Дякуємо, що перетворюєте мрії на реальність!