ОСТРІВ КОЛЬОРОВИХ АНГЕЛІВ

2010  рік, Київ. Свято закоханих для людей з обмеженими фізичними можливостями в нічному Клубі ПАТІПА, що було організовано Спілкою Громадських організацій інвалідів Києва,  Київський міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  Благодійним фондом розвитку комп’ютерних технологій для інвалідів  АІК та Університетом "Україна"

Вже протягом року я згадую фільм «Країна глухих». Рятуючи коханого, якому загрожує смерть за борги, молода дівчина Рита  сама потрапляє в небезпеку.МОЛДЬ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ ТАНЦЮЄ В НІЧНОМУ КЛУБІ ПаТіПа Скриваючись від кримінального світу, вона випадково  зустрічає  глуху дівчину на  ім’я ЯЯ, танцівницею нічного клубу. ЯЯ розповідає Риті про те, що ДЕСЬ ТАМ існує КРАЇНА ГЛУХИХ, де не треба працювати, є тепле море  і всі добрі. Єдине, що потрібно за словами ЯЇ – це заробити багато грошей на квитки до цієї країни. Завдяки ЯЇ Рита знайомиться з невідомою для неї реальністю – світом глухих російських громадян, які мусять виживати у Москві.  Автори фільму уперше показали, що окрім реальності, відомої більшості громадян, існує паралельний світ, про який ми навіть і не здогадуємося. І кожен потрапляє у цей паралельний світ різними шляхами та за різних обставин.
У зв’язку із  громадською діяльністю, я вже декілька разів потрапляла у цей світ. Сьогодні я придумала йому назву – ОСТРІВ КОЛЬОРОВИХ АНГЕЛІВ.
2010  рік, Київ. Свято закоханих для людей з обмеженими фізичними можливостями в нічному Клубі ПАТІПА, що було організовано Спілкою Громадських організацій інвалідів Києва,  Київський міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  Благодійним фондом розвитку комп’ютерних технологій для інвалідів  АІК та Університетом "Україна". З Президентом Спілки – Олександром Вороною та  Головою Наглядової ради БФ «АІК» –  Вадимом  Ресенчуком ми співпрацюємо вже більше року.
На фото зображені Президент Спілки – Олександр Ворона, Голова Наглядової ради БФ «АІК» – Вадим  Ресенчук, Президент БФ Чекаючи на зустріч з розпорядниками заходу, я звернула увагу на коло молодих людей, що були на колясках. Це було декілька дівчат та хлопців віком приблизно 25 років. Звичайно, у цьому залі було досить багато людей на колясках, але моя увага була привернута саме до них. Від їх кола відходило якесь сяйво, всі вони були дуже гарні. Спостерігаючи за ними, я чомусь подумала, що за кожним з них стоїть їх ВЛАСНИЙ КОЛЬОРОВИЙ АНГЕЛ. Я вже почала діставати фотоапарат, щоб зробити гарний знімок, як до мене підійшов Голова Наглядової ради Благодійного фонду «АІК» і запропонував познайомитися з новим президентом фонду. Ми зробили декілька кроків і я навіть не здивувалась, коли мене підвели саме до цих молодих людей.
– Це Юля, новий президент нашого фонду,  –  сказав Вадим.
Я привіталась, подивилась  Юлі в очі і відчула, що за плечима цієї дівчини стояв М‘ЯКИЙ СОНЯЧНИЙ АНГЕЛ. Я чомусь відразу про себе назвала її Королевою ОСТРОВА КОЛЬОРОВИХ АНГЕЛІВ. Вона була  красива, цілеспрямована і дуже світла.
Перебуваючи  на Святі закоханих протягом двох годин, я переконалась у своєму спостереженні: майже у кожної людини на цьому «ОСТРОВІ» був свій ангел. Тільки вФОТО - МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ, ДІВЧИНКА З ЗАПЛЮЩЕНИМИ ОЧЕНЯТАМИ ЗАГАДУЄ БАЖАНЯ когось це були КОЛЬОРОВІ АНГЕЛИ, які ДОПОМАГАЮТЬ ВИНАЙТИ ВЛАСНУ МЕТУ, прикрашають твій шлях своєю компанією та несподіваними чудесами для сили та радості життя. Але в деяких випадках поруч з людьми я бачила   СІРИХ АНГЕЛІВ, що огортають та заповнюють тебе,  як густий кисіль,  викликають безнадію та  «розмивають» власну дорогу до впевненості у собі.

Я ТОЧНО ВПЕВНЕНА, ЩО ОЛЕКСАНДР ВОРОНА, ЮЛЯ КОЗЛЮК ТА ВАДИМ  РЕСЕНЧУК САМЕ ТІ ЛЮДИ,  ЯКІ ЗНАЮТЬ ЯК ПОЗБУТИСЯ АБО ПРИНАЙМНІ РОЗМАЛЮВАТИ ЦИХ СІРИХ АНГЕЛІВ.

У той же день в Парламенті я зустріла Голову Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів України Валерія Сушкевича, який їхав на інвалідній колясці. Його зупиняли колеги-депутати, передавали, схилившись, якісь ділові папери. І мені здалося, що ЙОГО АНГЕЛ БУВ СРІБНИЙ. Він жорстко брязкав військовими латами, закликаючи об‘єднатися для захисту інтересів тих, кому так не просто вижити на  «ВЕЛИКІЙ ЗЕМЛІ».

Єдине, що хочеться сказати на завершення. Успіху вам, хлопці та дівчата, у всіх ваших починаннях. ХАЙ ВАМ ДОПОМАГАЮТЬ КОЛЬОРОВІ АНГЕЛИ ЗА СПИНОЮ.

Автор: Піддубчак Ольга,
Президент Громадської організації
магістрів державного управління
«ЕЛІТА ДЕРЖАВИ»