Оволодіти комп’ютером – ніколи не пізно!

«Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» було проведено лекцію з основ комп’ютерної грамотності в рамках реалізації проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє».

IMG_4604

Хакер, юзер, ламер, виндоус, офіс, скайп – усі ці та багато інших нових слів та їх інтерпретацію дізналися учасники лекції під назвою «Перші кроки користувача ПК», яка проходила в рамках проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму».

Учасники зацікавлено слухали лекцію яку прочитав спеціаліст з ІТ-технологій – Віталій Пчолкін.

Лекцію ми почали з самого початку, а саме з того, що таке комп’ютер та коли він був створений. А отримання практичних знань почалося зі знайомства з кнопкою «Power», яка вмикає живлення персонального комп’ютера. Хтось уперше в житті вчився користуватися мишею, хтось з цікавістю розпитував: що воно таке – «клавіатура»? А інші більш досвідчені слухачі захоплено випитували про безмежні виміри «Інтернету».

Здавалося б, для нас – сучасної молоді – ці речі є надзвичайно банальними та простими. Ми не замислюємося, що певні дії, які ми звикли робити машинально, для когось можуть здаватися чимось незвичайним, невідомим і складним.

Проведений захід отримав дуже схвальні та вдячні відгуки учасників. Ми щиро переконані, що ці перші кроки в світ ІТ-технологій з кожною зустріччю будуть ставати ще більш упевненими.

Особлива подяка:   компаніям Epson та ASBIS Україна за щиру підтримку.