Перші кроки коаліції

            

Сьогодні, 4 грудня, член блоку Наша Україна – Народна самооборона Арсеній Яценюк обраний головою парламенту.

Один з членів рахункової комісії повідомив, що кандидатуру Яценюка підтримали 227 депутатів.Ще до цього оголошення лідер БЮТ Юлія Тимошенко висловила думку, що за кандидатуру Яценюка проголосує, мінімум, 226 депутатів, якщо не зарахують голос бютівця Сергія Терьохіна, бюлетень якого під час голосування порвав регіонал Василь Кисельов. Парламентська коаліція у складі фракцій Блоку Юлії Тимошенко і блоку Наша Україна – Народна самооборона внесла кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду голови Верховної Ради шостого скликання.

Сьогодні, 4 грудня, член блоку Наша Україна – Народна самооборона Арсеній Яценюк обраний головою парламенту. Один з членів рахункової комісії повідомив, що кандидатуру Яценюка підтримали 227 депутатів.

Ще до цього оголошення лідер БЮТ Юлія Тимошенко висловила думку, що за кандидатуру Яценюка проголосує, мінімум, 226 депутатів, якщо не зарахують голос бютівця Сергія Терьохіна, бюлетень якого під час голосування порвав регіонал Василь Кисельов.

——————————————————————————–

Парламентська коаліція у складі фракцій Блоку Юлії Тимошенко і блоку Наша Україна – Народна самооборона внесла кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду голови Верховної Ради шостого скликання.

Кандидатура Яцeнюка виявилася єдиною, яку висунули на посаду спікера Верховної Ради.

Після цього Арсеній Яценюк, виступаючи перед депутатами як кандидат на посаду спікера, заявив, що для голови парламенту в першу чергу необхідне вміння організувати роботу парламенту, а також виступив за формування нового уряду в максимально короткий термін.

Під час голосування на посаду спікера постійно виникали бійки між представниками коаліції і опозиції.

Після того, як член фракції Партії регіонів Василь Кисельов порвав бюлетень для голосування члена БЮТ Сергія Терьохіна, між депутатами від коаліції і опозиції почалася бійка.

Регіоналам не сподобалося те, що Юлія Тимошенко відкрито контролювала процес обрання спікера.

За матеріалами http://unian.net/