Підкорювачі IT, або «Перші кроки користувача ПК»

Лекція з основ комп’ютерної грамотності була проведена «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» в рамках реалізації проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє».

Клавіатура, ноутбук – це звичні слова, які ми застосовуємо в побуті, навіть не замислюючись, що хтось може не знати таких простих на перший погляд термінів. Деякі з учасників нашої лекції мали можливість уперше відчути себе користувачем ноутбука. Цього разу ми вивчали можливості радіоклавіатури.
Учасники з цікавистю розпитували про цей пристрій, задавали запитання, як же працює ця чудо-техніка. Порівнювали можливости роботи звичайної клавіатури та радіоклавіатури.

Згадували минулі зайняття й уже без страху самостійно переглядали фото з заходів, у яких брали участь у рамках проекту.
Сприймали компьютер вже не як щось невідоме та страшне, а навпаки: комп’ютерна техніка все більше завойовувала увагу наших особливих слухачів і сприймалася вже як засіб, що допомогає покращити житя людини.
Ми побачили, що учасники лекції «Перші кроки користувача ПК» стають іще більш упевненими користувачами ПК та програмного забезпечення. Це значно допомагає їм знайти більше можливостей для спілкування один з одним, з близькими та родичами.