Підписано меморандум між Головним управлінням ДПС у м. Києві та «Спілкою громадських організацій людей з інвалідністю Києва»

27 липня 2020 року головне управління столичної податкової та «Спілка громадських організацій людей з інвалідністю Києва» підписали меморандум про співпрацю, що дозволить проведення спільних освітніх заходів, спрямованих на задоволення потреб обох сторін, шляхом забезпечення можливостей отримання необхідних практичних навичок та знань.

Документ підписали начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна та президент «Спілки громадських організацій людей з інвалідністю Києва» Олександр Ворона.

«Завдяки партнерству ми зможемо ефективніше удосконалювати сервісну складову, а саме сприяти впровадженню нових підходів у роботі з суб’єктами господарювання, які є особами з інвалідністю» – зазначила Злата Лагутіна.

Чудово, що податкова і, зокрема, головне управління ДПС у м. Києві працює над поліпшенням сервісу для різних категорій платників. Разом робимо світ кращим!