Підводна одісея батискафа «Молодість»

У рамках реалізації проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» була проведена екскурсія “Підводна одіссея батискафа «Молодість»”.

Місце призначення – Атлантичний океан. Місце занурення – океанаріум «Морська казка».
«Сьогодні дивовижний день, – розповідає учасниця проекту Марія Юхимівна, – я вперше змогла побачити ще одну сторону нашого світу – підводний світ у його барвистості і різноманітності, а чудовий екскурсовод – капітан батискафа Тетяна Миколаївна – показала нам багатство цього світу й докладно розповіла про нього.
Ця екскурсія додала нам здоров’я. Ми всі посміхалися і були щасливі, як діти, зовсім забувши про свої болячки та проблеми. Замість метушні ми занурилися в морський світ, де життя тече зовсім по-іншому. Вперше ми побачили акулу на відстані витягнутої руки, доторкнулися до морської зірки, заглянули на крокодилячу ферму, поспостерігали за піраньями і поринули в атлантичні підводні простори.
За кілька днів після цієї події ми згадували про нього і серце переповнювала радість. Такі екскурсії допомагають радіти життю, яким б важким воно не було.
Нам, людям, яким важко пересуватися, волонтери допомагали не тільки морально, але і фізично: терпляче допомагали сісти у транспорт, підтримували під час ходьби, підбадьорювали словами «у вас все вийде» – і все це з посмішкою, доброзичливістю і непідробною щирістю.
Ми завжди з радістю відгукуємось на заходи, які організовуються у рамках проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму». На якийсь час ми відриваємося від своїх сірих буднів і відчуваємо увагу і турботу. Бажаємо організаторам таких заходів здоров’я, щастя, успіхів у всіх починаннях. Ми в очікуванні наступних зустрічей!»